Zaloguj się bądź zarejestruj
Aktywność na Forum
Started by Sidney68


Rate this topic
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
Sidney68
*** Pasterz Baranów ***
***


0
278 posts 6 threads Dołączył: Oct 2020
19-10-2020, 01:03 -
#1
Taki drobny szczególik mnie zaciekawia Smile Każda osoba pisząca na Forum posty ( bez SB ) ma tam jakieś swoje nazwy w zależności od liczby napisanych postów czy założonych wątków. Inna sprawa to oznaczenie aktywności poprzez gwiazdki...ja mam np. 2 teraz. Ale dlaczego Admini dostali z automatu od razu max. gwiazdek czyli po 7 ??? Skoro to ma być rzetelny sposób promowania aktywności na Forum to ich też powinna objąć procedura awansu według ilości napisanych postów ! Powinni zaczynać jak każdy z nas od Adepta. Na razie tylko Kabat udziela się w tej materii ale reszta coś skrobnie raz na kwartał i to im wystarczy do szczęścia Smile Ale mimo tego mają 7 gwiazdek tylko za to że są ADM-inkami ! To trochę wypacza ideę demokracji !!! Mają coś bo kimś są Smile Od razu nasuwa mi się porównanie do PiS-u Sad U nich też tak to wygląda. Ktoś zostaje ministrem bo jest kolegą kogoś kto wyprowadza kota Prezesa na spacer ! I ten ktoś dostaje tekę ministra a reszta zapieprza z plecakami chociaż haruje po 72 godziny na dobę ! Gdzieś powinno być opisane tutaj jakie są stopnie awansu na Forum. Jakie nowe nazwy i kiedy ile gwiazdek za jaką ilość postów ! To tylko taka dygresja Smile
                                               Heart Sidney68  Heart
bunge
Młody Senior
***


1
361 posts 66 threads Dołączył: Oct 2020
19-10-2020, 02:25 -
#2
(19-10-2020, 01:03)Sidney68 napisał(a): Taki drobny szczególik mnie zaciekawia Smile Każda osoba pisząca na Forum posty ( bez SB ) ma tam jakieś swoje nazwy w zależności od liczby napisanych postów czy założonych wątków. Inna sprawa to oznaczenie aktywności poprzez gwiazdki...ja mam np. 2 teraz. Ale dlaczego Admini dostali z automatu od razu max. gwiazdek czyli po 7 ??? Skoro to ma być rzetelny sposób promowania aktywności na Forum to ich też powinna objąć procedura awansu według ilości napisanych postów ! Powinni zaczynać jak każdy z nas od Adepta. Na razie tylko Kabat udziela się w tej materii ale reszta coś skrobnie raz na kwartał i to im wystarczy do szczęścia Smile Ale mimo tego mają 7 gwiazdek tylko za to że są ADM-inkami ! To trochę wypacza ideę demokracji !!! Mają coś bo kimś są Smile Od razu nasuwa mi się porównanie do PiS-u Sad U nich też tak to wygląda. Ktoś zostaje ministrem bo jest kolegą kogoś kto wyprowadza kota Prezesa na spacer ! I ten ktoś dostaje tekę ministra a reszta zapieprza z plecakami chociaż haruje po 72 godziny na dobę ! Gdzieś powinno być opisane tutaj jakie są stopnie awansu na Forum. Jakie nowe nazwy i kiedy ile gwiazdek za jaką ilość postów ! To tylko taka dygresja Smile

Polityki w to nie mieszaj bo nie ważne czy PiS czy PO (KO) czy SLD czy PSL to wszystko do jednego wora i nad Wisłę Wink  Co do tematu zgadzam się ! Powinni być oznaczeni, że są adminami ale gwiazdki czy nazwa reputacji powinna przyjść w związku z aktywnością
Sidney68
*** Pasterz Baranów ***
***


0
278 posts 6 threads Dołączył: Oct 2020
19-10-2020, 11:32 -
#3
Dawno dawno temu istniało świetne określenie polityki i do tego bardzo trafne. --- Polityka i kurwa jedną drogą chodzi---  I nie był to wulgaryzm tylko potoczny zwrot. Uprzedzam atak Kabata z ulubionymi procentami Smile
                                               Heart Sidney68  Heart
GM_Kabat
Administrator
*******


5
860 posts 21 threads Dołączył: May 2020
19-10-2020, 11:49 -
#4
Temat nic nie wnoszący. Sid, idź produkuj się w jakimś ustronnym miejscu. Zamykam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości