Zaloguj się bądź zarejestruj
Typowanie - PGE Ekstraliga
Started by Roberto666


Rate this topic
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


85 posts in this topic
Pluskwa
Początkujący Junior
*


1
23 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
03-04-2021, 21:17 -
#11
eWinner Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra (04.04. godz. 16:30) 41:49
Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów (04.04. godz. 19:15) 49:41
Roberto666
Moderator
*****


1
66 posts 16 threads Dołączył: Oct 2020
03-04-2021, 22:39 -
#12
eWinner Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra 53:37
Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów 55:35
Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-04-2021, 00:47 przez Roberto666.
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Kony.
Początkujący Junior
*


0
35 posts 3 threads Dołączył: Oct 2020
03-04-2021, 22:52 -
#13
eWinner Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra 52 - 38
Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów 54 - 36
Roberto666
Moderator
*****


1
66 posts 16 threads Dołączył: Oct 2020
08-04-2021, 06:21 -
#14
Wyniki typowania I kolejki

[Obrazek: W1.png]

Klasyfikacja po 1 kolejce

[Obrazek: T1.png]


Rozpoczynamy typowanie II kolejki PGE Ekstraligi

Każdy mecz można typować do godziny przed jego rozpoczęciem!
W nawiasach data i godzina rozpoczęcia spotkania.


Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz (09.04. godz. 18:00)
Betard Sparta Wrocław - eWinner Apator Toruń (09.04. godz. 20:30)
Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin (11.04. godz. 16:30)
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno (11.04. godz. 19:15)
Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2021, 21:42 przez Roberto666.
[Obrazek: rqIIu1o.png]
gregory7372
Początkujący Junior
*


0
27 posts 5 threads Dołączył: Oct 2020
08-04-2021, 06:46 -
#15
Falubaz Zielona Góra - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz 52:38
Betard Sparta Wrocław - eWinner Apator Toruń 55:35
Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin 49:41
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 46:44
Pluskwa
Początkujący Junior
*


1
23 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
08-04-2021, 10:01 -
#16
Falubaz Zielona Góra - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz (09.04. godz. 18:00) 53:37
Betard Sparta Wrocław - eWinner Apator Toruń (09.04. godz. 20:30) 51:39
Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin (11.04. godz. 16:30) 51:39
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno (11.04. godz. 19:15) 47:43
GM_Kabat
Administrator
*******


3
458 posts 13 threads Dołączył: May 2020
08-04-2021, 11:25 -
#17
Falubaz Zielona Góra - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz 52:38
Betard Sparta Wrocław - eWinner Apator Toruń 55:35
Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin 52:38
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 48:42
RL9_Pat
Początkujący Junior
*


0
6 posts 1 threads Dołączył: Jan 2021
08-04-2021, 14:12 -
#18
Falubaz Zielona Góra - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz 50:40
Betard Spatra Wrocław - eWinner Apatot Toruń 52:38
Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin 47:43
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno 45:45
Dewon666
DEWONIZER
*


0
16 posts 1 threads Dołączył: Oct 2020
08-04-2021, 15:26 -
#19
Falubaz Zielona Góra - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz 52:38
Betard Sparta Wrocław - eWinner Apator Toruń 51:39
Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin 53:37
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 42:48
Agata
Początkujący Junior
*


0
19 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
08-04-2021, 16:31 -
#20
Falubaz Zielona Góra - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz 52:38
Betard Sparta Wrocław - eWinner Apator Toruń 53:37
Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin 51:39
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 42:48


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości