Zaloguj się bądź zarejestruj
Typowanie - PGE Ekstraliga
Started by Roberto666


Rate this topic
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


85 posts in this topic
Roberto666
Moderator
*****


1
66 posts 16 threads Dołączył: Oct 2020
13-04-2021, 20:24 -
#31
Wyniki typowania II kolejki

[Obrazek: W2.png]

Klasyfikacja po 2 kolejce

[Obrazek: T2.png]


Rozpoczynamy typowanie III kolejki PGE Ekstraligi

Każdy mecz można typować do godziny przed jego rozpoczęciem!
W nawiasach data i godzina rozpoczęcia spotkania.


Fogo Unia Leszno - eWinner Apator Toruń (24.04. godz. 18:00)
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Marwis.pl Falubaz Zielona Góra (24.04. godz. 20:30)
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów (25.04. godz. 16:30)
Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław (25.04. godz. 19:15)
Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2021, 21:42 przez Roberto666.
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Cobra
Początkujący Junior
*


0
39 posts 2 threads Dołączył: Dec 2020
13-04-2021, 22:10 -
#32
Fogo Unia Leszno - eWinner Apator Toruń 53:37
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra 48:42
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów 42:48
Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław 50:40
darczello
Początkujący Junior
*


0
8 posts 3 threads Dołączył: Dec 2020
14-04-2021, 08:07 -
#33
Fogo Unia Leszno - eWinner Apator Toruń 55:35
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra 49:41
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów 38:52
Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław 47:43
bob33
Doświadczony Junior
**


0
54 posts 3 threads Dołączył: Nov 2020
14-04-2021, 09:54 -
#34
Fogo Unia Leszno - eWinner Apator Toruń 52-38
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra 50-40
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów 36-54
Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław45-45
GM_Kabat
Administrator
*******


3
458 posts 13 threads Dołączył: May 2020
14-04-2021, 17:32 -
#35
Fogo Unia Leszno - eWinner Apator Toruń 58:32
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra 49:41
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów 42:48
Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław 50:40
kafar
Początkujący Junior
*


0
21 posts 3 threads Dołączył: Oct 2020
14-04-2021, 18:35 -
#36
Fogo Unia Leszno - eWinner Apator Toruń 57:33
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra 49:41
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów 42:48
Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław 48:42
Pluskwa
Początkujący Junior
*


1
23 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
15-04-2021, 00:19 -
#37
Fogo Unia Leszno - eWinner Apator Toruń (24.04. godz. 18:00) 55:35
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra (24.04. godz. 20:30) 47:43
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów (18.04. godz. 16:30) 39:51
Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław (18.04. godz. 19:15) 49:41
Agata
Początkujący Junior
*


0
19 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
15-04-2021, 19:53 -
#38
Fogo Unia Leszno - eWinner Apator Toruń 55:35
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra 50:40
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów 42:48
Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław 47:43
Sidney68
*** Pasterz Baranów ***
**


0
106 posts 5 threads Dołączył: Oct 2020
17-04-2021, 17:12 -
#39
Fogo Unia Leszno - eWinner Apator Toruń 50-40
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra 50-40
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów 50-40
Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław 50-40
Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-04-2021, 17:13 przez Sidney68.
                                               Heart Sidney68  Heart
Dewon666
DEWONIZER
*


0
16 posts 1 threads Dołączył: Oct 2020
17-04-2021, 17:25 -
#40
Fogo Unia Leszno - eWinner Apator Toruń 52:38
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra 51:39
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów 40:50
Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław 49:41


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości