Zaloguj się bądź zarejestruj
Typowanie - PGE Ekstraliga
Started by Roberto666


Rate this topic
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


171 posts in this topic
Dewon666
DEWONIZER
*


0
32 posts 1 threads Dołączył: Oct 2020
25-04-2021, 10:56 -
#61
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów 40:50
Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław 52:38
Roberto666
Moderator
*****


1
138 posts 16 threads Dołączył: Oct 2020
26-04-2021, 17:51 -
#62
Wyniki typowania III kolejki

[Obrazek: W3.png]

Klasyfikacja po 3 kolejce

[Obrazek: T3.png]


Rozpoczynamy typowanie IV kolejki PGE Ekstraligi

Każdy mecz można typować do godziny przed jego rozpoczęciem!
W nawiasach data i godzina rozpoczęcia spotkania.


eWinner Apator Toruń - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz (30.04. godz. 18:00)
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - Motor Lublin (30.04. godz. 20:30)
Moje Bermudy Stal Gorzów - Eltrox Włókniarz Częstochowa (23.05. godz. 16:30)
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno (23.05. godz. 19:15)
Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-05-2021, 15:49 przez Roberto666.
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Pluskwa
Doświadczony Junior
**


1
52 posts 4 threads Dołączył: Oct 2020
26-04-2021, 19:21 -
#63
eWinner Apator Toruń - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz (30.04. godz. 18:00) 49:41
Falubaz Zielona Góra - Motor Lublin (30.04. godz. 20:30) 43:47
Moje Bermudy Stal Gorzów - Eltrox Włókniarz Częstochowa (02.05. godz. 16:30) 53:37
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno (02.05. godz. 19:15) 41:49
Tesser
Początkujący Junior
*


0
20 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
27-04-2021, 09:21 -
#64
eWinner Apator Toruń - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz (30.04. godz. 18:00) 55:35
Falubaz Zielona Góra - Motor Lublin (30.04. godz. 20:30) 47:43
Moje Bermudy Stal Gorzów - Eltrox Włókniarz Częstochowa (02.05. godz. 16:30) 50:40
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno (02.05. godz. 19:15) 45:45
kafar
Początkujący Junior
*


0
39 posts 3 threads Dołączył: Oct 2020
27-04-2021, 09:42 -
#65
eWinner Apator Toruń - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz (30.04. godz. 18:00) 52:38
Falubaz Zielona Góra - Motor Lublin (30.04. godz. 20:30) 49:41
Moje Bermudy Stal Gorzów - Eltrox Włókniarz Częstochowa (02.05. godz. 16:30) 55:35
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno (02.05. godz. 19:15) 44:46
Agata
Początkujący Junior
*


0
42 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
29-04-2021, 09:29 -
#66
eWinner Apator Toruń - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz 53:37
Falubaz Zielona Góra - Motor Lublin 43:47
Moje Bermudy Stal Gorzów - Eltrox Włókniarz Częstochowa 52:38
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno 42:48
Sidney68
*** Pasterz Baranów ***
**


0
131 posts 6 threads Dołączył: Oct 2020
29-04-2021, 19:30 -
#67
eWinner Apator Toruń - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz 50-40
Falubaz Zielona Góra - Motor Lublin 50-40
Moje Bermudy Stal Gorzów - Eltrox Włókniarz Częstochowa 50-40
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno 50-40
                                               Heart Sidney68  Heart
betard
Doświadczony Junior
**


0
61 posts 3 threads Dołączył: Oct 2020
29-04-2021, 22:43 -
#68
eWinner Apator Toruń - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz 53:37
Falubaz Zielona Góra - Motor Lublin 49:41
Cobra
Doświadczony Junior
**


0
68 posts 3 threads Dołączył: Dec 2020
29-04-2021, 23:09 -
#69
eWinner Apator Toruń - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz 51:39
Falubaz Zielona Góra - Motor Lublin 48:42
Moje Bermudy Stal Gorzów - Eltrox Włókniarz Częstochowa 50:40
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno 43:47

Kony.
Początkujący Junior
*


0
49 posts 3 threads Dołączył: Oct 2020
30-04-2021, 14:09 -
#70
eWinner Apator Toruń - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz 54-36
Falubaz Zielona Góra - Motor Lublin 43-47
Moje Bermudy Stal Gorzów - Eltrox Włókniarz Częstochowa 52-38
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno 50-40


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości