Zaloguj się bądź zarejestruj
Typowanie - PGE Ekstraliga
Started by Roberto666


Rate this topic
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


171 posts in this topic
mateuszzg
Doświadczony Junior
**


0
73 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
30-04-2021, 14:23 -
#71
eWinner Apator Toruń - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz 52-38
Falubaz Zielona Góra - Motor Lublin 48-42
Dewon666
DEWONIZER
*


0
32 posts 1 threads Dołączył: Oct 2020
30-04-2021, 15:18 -
#72
eWinner Apator Toruń - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz 53:37
Falubaz Zielona Góra - Motor Lublin 49:41
Moje Bermudy Stal Gorzów - Eltrox Włókniarz Częstochowa 52:38
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno 42:48
gregory7372
Doświadczony Junior
**


0
54 posts 5 threads Dołączył: Oct 2020
30-04-2021, 16:03 -
#73
eWinner Apator Toruń - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz 52:38
Falubaz Zielona Góra - Motor Lublin 46:44
X von Amor
Początkujący Junior
*


0
24 posts 0 threads Dołączył: Mar 2021
30-04-2021, 16:24 -
#74
eWinner Apator Toruń - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz 50:40
Falubaz Zielona Góra - Motor Lublin 48:42
Roberto666
Moderator
*****


1
138 posts 16 threads Dołączył: Oct 2020
30-04-2021, 16:27 -
#75
eWinner Apator Toruń - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz 53:37
Falubaz Zielona Góra - Motor Lublin 47:43
[Obrazek: rqIIu1o.png]
GM_Kabat
Administrator
*******


3
528 posts 13 threads Dołączył: May 2020
30-04-2021, 17:35 -
#76
eWinner Apator Toruń - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz 55-35
Falubaz Zielona Góra - Motor Lublin 48-42
Moje Bermudy Stal Gorzów - Eltrox Włókniarz Częstochowa 55-35
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno 43-47
Roberto666
Moderator
*****


1
138 posts 16 threads Dołączył: Oct 2020
02-05-2021, 20:01 -
#77
Wyniki typowania IV kolejki

[Obrazek: W4.png]

Klasyfikacja po 4 kolejce

[Obrazek: T4.png]


Rozpoczynamy typowanie V kolejki PGE Ekstraligi

Każdy mecz można typować do godziny przed jego rozpoczęciem!
W nawiasach data i godzina rozpoczęcia spotkania.


Motor Lublin - eWinner Apator Toruń (21.05. godz. 18:00)
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno (21.05. godz. 20:30)
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław (09.05. godz. 16:30)
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - Moje Bermudy Stal Gorzów (09.05. godz. 19:15)
Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-05-2021, 23:13 przez Roberto666.
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Sidney68
*** Pasterz Baranów ***
**


0
131 posts 6 threads Dołączył: Oct 2020
03-05-2021, 01:13 -
#78
Motor Lublin - eWinner Apator Toruń 50-40
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno 50-40
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław 50-40
Falubaz Zielona Góra - Moje Bermudy Stal Gorzów 50-40
Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2021, 20:38 przez Roberto666.
                                               Heart Sidney68  Heart
Pluskwa
Doświadczony Junior
**


1
52 posts 4 threads Dołączył: Oct 2020
03-05-2021, 08:08 -
#79
Motor Lublin - eWinner Apator Toruń (07.05. godz. 18:00) 49:41
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno (07.05. godz. 20:30) 39:51
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław (09.05. godz. 16:30) 51:39
Falubaz Zielona Góra - Moje Bermudy Stal Gorzów (09.05. godz. 19:15) 41:49
Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-05-2021, 20:37 przez Roberto666.
Dewon666
DEWONIZER
*


0
32 posts 1 threads Dołączył: Oct 2020
05-05-2021, 10:14 -
#80
Motor Lublin - eWinner Apator Toruń (07.05. godz. 18:00) 51:39
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno (07.05. godz. 20:30) 42:48
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław (09.05. godz. 16:30) 52:38
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - Moje Bermudy Stal Gorzów (09.05. godz. 19:15) 48:42


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości