Zaloguj się bądź zarejestruj
Typowanie - PGE Ekstraliga
Started by Roberto666


Rate this topic
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


171 posts in this topic
Roberto666
Moderator
*****


1
138 posts 16 threads Dołączył: Oct 2020
09-05-2021, 12:00 -
#91
ELTROX Włókniarz Częstochowa- Betard Sparta Wrocław 49:41
MARWIS.pl Falubaz Zielona Góra- Moje Bermudy Stal Gorzów 40:50
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Kony.
Początkujący Junior
*


0
49 posts 3 threads Dołączył: Oct 2020
09-05-2021, 13:05 -
#92
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław 49:41
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - Moje Bermudy Stal Gorzów 42:48
X von Amor
Początkujący Junior
*


0
24 posts 0 threads Dołączył: Mar 2021
09-05-2021, 16:15 -
#93
ELTROX Włókniarz Częstochowa- Betard Sparta Wrocław 41:49
MARWIS.pl Falubaz Zielona Góra- Moje Bermudy Stal Gorzów 42:48
Roberto666
Moderator
*****


1
138 posts 16 threads Dołączył: Oct 2020
13-05-2021, 21:58 -
#94
Wyniki typowania V kolejki

[Obrazek: W5.png]

Klasyfikacja po 5 kolejce

[Obrazek: T5.png]


Rozpoczynamy typowanie VI kolejki PGE Ekstraligi

Każdy mecz można typować do godziny przed jego rozpoczęciem!
W nawiasach data i godzina rozpoczęcia spotkania.


Fogo Unia Leszno - Marwis.pl Falubaz Zielona Góra (15.05. godz. 16:00)
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Motor Lublin (15.05. godz. 21:00)
eWinner Apator Toruń - Eltrox Włókniarz Częstochowa (16.05. godz. 15:15)
Betard Sparta Wrocław - Moje Bermudy Stal Gorzów (16.05. godz. 19:45)
Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-05-2021, 23:35 przez Roberto666.
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Pluskwa
Doświadczony Junior
**


1
52 posts 4 threads Dołączył: Oct 2020
14-05-2021, 09:55 -
#95
Fogo Unia Leszno - Marwis.pl Falubaz Zielona Góra (15.05. godz. 16:00) 49:41
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Motor Lublin (15.05. godz. 21:00) 39:51
eWinner Apator Toruń - Eltrox Włókniarz Częstochowa (16.05. godz. 15:15) 49:41
Betard Sparta Wrocław - Moje Bermudy Stal Gorzów (16.05. godz. 19:45) 41:49
Sidney68
*** Pasterz Baranów ***
**


0
131 posts 6 threads Dołączył: Oct 2020
14-05-2021, 11:14 -
#96
Fogo Unia Leszno - Marwis.pl Falubaz Zielona Góra 50-40
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Motor Lublin 50-40
eWinner Apator Toruń - Eltrox Włókniarz Częstochowa 50-40
Betard Sparta Wrocław - Moje Bermudy Stal Gorzów 50-40
                                               Heart Sidney68  Heart
GM_Kabat
Administrator
*******


3
528 posts 13 threads Dołączył: May 2020
14-05-2021, 12:21 -
#97
Fogo Unia Leszno - Marwis.pl Falubaz Zielona Góra 54:36
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Motor Lublin 48:42
eWinner Apator Toruń - Eltrox Włókniarz Częstochowa 50:40
Betard Sparta Wrocław - Moje Bermudy Stal Gorzów 48:42
kafar
Początkujący Junior
*


0
39 posts 3 threads Dołączył: Oct 2020
14-05-2021, 12:45 -
#98
Fogo Unia Leszno - Marwis.pl Falubaz Zielona Góra 55:35
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Motor Lublin 43:47
eWinner Apator Toruń - Eltrox Włókniarz Częstochowa 50:40
Betard Sparta Wrocław - Moje Bermudy Stal Gorzów 43:47
Dewon666
DEWONIZER
*


0
32 posts 1 threads Dołączył: Oct 2020
14-05-2021, 15:28 -
#99
Fogo Unia Leszno - Marwis.pl Falubaz Zielona Góra (15.05. godz. 16:00) 53:37
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Motor Lublin (15.05. godz. 21:00) 41:49
eWinner Apator Toruń - Eltrox Włókniarz Częstochowa (16.05. godz. 15:15) 51:39
Betard Sparta Wrocław - Moje Bermudy Stal Gorzów (16.05. godz. 19:45) 41:49
Cobra
Doświadczony Junior
**


0
68 posts 3 threads Dołączył: Dec 2020
14-05-2021, 19:40 -
Fogo Unia Leszno - Marwis.pl Falubaz Zielona Góra 51:39
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Motor Lublin 39:51
eWinner Apator Toruń - Eltrox Włókniarz Częstochowa 48:42
Betard Sparta Wrocław - Moje Bermudy Stal Gorzów 48:42



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości