Zaloguj się bądź zarejestruj
Błąd w taktyce jazdy
Started by Kambium12


Rate this topic
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
Kambium12
Adept Szkółki


0
3 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
10-11-2020, 21:14 -
#1
W ustawieniach gracza, mam ustawiona taktyuke jako neutralna.
Nie wystawilem na dzisiaj sprzetu - nie bylo mnie na nim, wiecjak sadze, taktyka powinna byc rowniez domyslna.
niestety - ustawiona zostala superagresywna - przez co Forma poszla.... sie przejsc po miescie.

Chyba nie tak to powinno dzialac?

Jaki jest sens w ustawieniach gracza domyslny typ, skoro i tak zawsze sie ustawia super agres??

ID gracza: 353, SpS ID: 13326
GM_Kabat
Administrator
*******


5
861 posts 21 threads Dołączył: May 2020
10-11-2020, 21:32 -
#2
W ustawieniach gracza masz taką taktykę jaką ustawiłeś w trakcie zawodów - ustawiłeś SA, to ustawieniach konta taka właśnie widnieje i z taką pojedziesz kolejne zawody jeśli jej wcześniej nie zmienisz. Wiem, że to żadne pocieszenie, ale już kilku graczy ten sam błąd popełniło, zresztą to samo było w SpS tyle, że tam nie rzutowało na formę, bo jej nie było. Mamy pewien pomysł i może w przyszłości coś się tutaj zmieni, ale na razie trzeba pilnować taktyki z jaką się zawody kończy, bo później faktycznie może być zonk. Sad
Kambium12
Adept Szkółki


0
3 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
10-11-2020, 21:34 -
#3
(10-11-2020, 21:32)GM_Kabat napisał(a): W ustawieniach gracza masz taką taktykę jaką ustawiłeś w trakcie zawodów - ustawiłeś SA, to ustawieniach konta taka właśnie widnieje i z taką pojedziesz kolejne zawody jeśli jej wcześniej nie zmienisz. Wiem, że to żadne pocieszenie, ale już kilku graczy ten sam błąd popełniło, zresztą to samo było w SpS tyle, że tam nie rzutowało na formę, bo jej nie było. Mamy pewien pomysł i może w przyszłości coś się tutaj zmieni, ale na razie trzeba pilnować taktyki z jaką się zawody kończy, bo później faktycznie może być zonk. Sad

to jest totalnie bez sensu - bo po zakonczeniu meczu, musisz klikac w kolejny, ustawic taktyke, bo jak tego nie zrobie, to bede jechal np. SA.

W takim rozwiazaniu, w ogole nie potrzebna jest ta opcja domyslna, bo to nic nie daje przeciez.
GM_Kabat
Administrator
*******


5
861 posts 21 threads Dołączył: May 2020
10-11-2020, 21:49 -
#4
Ustawienie konta są jedynym miejscem do zmiany taktyki gdy nie masz VIP'a. Ta sama opcja po prostu dla ułatwienia jest udostępniona VIP'om w relacjach LIVE, ale widzimy że powoduje drobne niedogodności Wink i dlatego mamy w planach lekko to poprawić.
bunge
Młody Senior
***


1
361 posts 66 threads Dołączył: Oct 2020
11-11-2020, 20:50 -
#5
Oby na korzyść gracza Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości