Zaloguj się bądź zarejestruj
transfery
Started by bob33


Rate this topic
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


50 posts in this topic
Kapusta
Doświadczony Junior
**


1
103 posts 13 threads Dołączył: Oct 2020
05-12-2020, 22:56 -
#21
monti szacunek do cobry .... bo on tu z nas ma naiwiekszy staz ...
i dobrze mowi admin powienien sie wzasc w garsc i zaczac pomagac bardziej ludziom a nie odpisawac ze nic nie moze zrobic..
mialem problem z sekretarka to powiedzieli ze nie moga mi pomoc ze ja musza zainstalowac sobie inna przeglaradke a jak mam to zrobic jak nie moge miec innej naprzyklad to co moja wina
teraz mam problem z bugiem jak odswiezam strone wyslalem na fejsa i do tej pory nikt nic nie odpisuje...
tak samo jak ktos opusci druzyne to juz nie jest ich winna niestety najlepej powiedziec Smile
obudzcie sie
monti
Młody Senior
***


4
328 posts 46 threads Dołączył: Oct 2020
05-12-2020, 23:34 -
#22
Nie baw się w opiekuna, bo nikogo w swojej wypowiedzi nie uraziłem. Jednakże jak już zacząłeś się bawić  to naucz swojego kolegę szacunku do twórców gry Smile Większy staż to może ma, ale od Ciebie.

Ps. Naucz się budować zdania i używać interpunkcji, ponieważ Twoje wpisy to masło maślane. Fajnie, że budujesz jakieś swoje wnioski w głowie, ale staraj się to fajnie przelać na tekst
Kapusta
Doświadczony Junior
**


1
103 posts 13 threads Dołączył: Oct 2020
05-12-2020, 23:57 -
#23
moze nie obraziles ale mowisz ze sie osmiesza...
on sie wlasnie nie osmiesza osmiesza sie ten dziwny regulamin .. ktory mi tak samo nie pasuje
a ty sie ciesz ze masz klub w ktorym wszyscy nadal jezdzicie i ze gracie dalej razem
ale nie miej pretensji do ludzi co wchodza tu z 1 postem i maja pretensje to chyba normalne ze ktos ma pretensje jak daje z siebie wszytko druzyna robi co moze zeby awansowac i nagle co nagle nic nie moze zrobic przez jakiegos imbecila ktory wychodzi z druzyny albo poprostu chce zakonczyc gre...
nikogo nie zmusisz by zakonczyl gre jak sie sezon zacznie ..
jak sie rozwodzisz z kobieta to tez jej mowisz poczekaj jeszcze 2 miesace.
czy spie.....
pozatym nikogo to nie interesuje kto co i kto ma jakie zycie ..
mnie interesuje druzyna
jakim prawem nie mam opcji zeby zaprosic nikogo do klubu ..

jak chcesz ukarac gracza za to ze odchodzi to go ukaraj w inny sposob - 50 formy - 20 tysiecy a nie zeby kapitan druzyny patrzyl na inne kluby jak objezdzaja twojego bota w druzynie.. bo ty nic nie mozesz zrobic ..
Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2020, 00:01 przez Kapusta.
Cobra
Banned


69 posts 3 threads Dołączył: Dec 2020
06-12-2020, 14:47 -
#24
(05-12-2020, 21:12)Kapusta napisał(a): cooo. 1 miejsce w tabeli walka o zloto i walka o ekstralige
taaa z 2 botami to wy sobie mozeciecie zrobic Smile
my zesmy jechali na poczatku z 2 botami .. nie da rady wygrac meczu niestety

modl sie do pana boga zeby jakis bambik do was dolaczylSmile
albo idz rob multikonto do biedronki i to szybko ...

gracze ktozi odchodza powinni miec forme -25
a normlanie dodawaj ludzi do klubu bo klub zdecydowanie traci przez jakiegos przyglupasa

Synek, zobacz dzisiejszy mecz RzTŻ z Coventry skoro nie można wygrać meczu 4:7. Rywal zremisował szczęśliwie w ostatnim biegu, będąc niemal w komplecie na meczu, przy dwóch botach w RzTŻ i 3 uznajmy to za przypadkowe zdarzenia xD

Monti, zanim zaczniesz kogokolwiek pouczać, kup słownik ortograficzny i interpunkcyjny, bo póki co to przygania kocioł garnkowi. Wink Gdybym zaczął podkreślać błędy w Twoich postach, byłoby tu czerwono jak na płaszczu Świętego Mikołaja ?
Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2020, 14:54 przez Cobra.
Kapusta
Doświadczony Junior
**


1
103 posts 13 threads Dołączył: Oct 2020
06-12-2020, 15:52 -
#25
no remis udalo wam sie .. co ja ci poradze ze u was usuniety gracz przywozi 3 eczki to znaczy ze rywal wogole jedzie na sprzecie domyslnym i nie zmienia sciezki Smile
nie ciesz sie tak bo i tak juz masz po ekstralidzeSmile

proponuje wam nawet na niego nie glosowac i go nie wywalac z druzyny
bo widac ze lepiej jedzie niz bot
monti
Młody Senior
***


4
328 posts 46 threads Dołączył: Oct 2020
06-12-2020, 15:55 -
#26
Podkreśl - chętnie się doedukuje od osoby używającej "xD" haha

Jedyne co Ci pozostało to nadal wylewać swoje żale na temat gry. Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził.
Kapusta
Doświadczony Junior
**


1
103 posts 13 threads Dołączył: Oct 2020
06-12-2020, 16:03 -
#27
monti ty nie badz taki madry bo przyjdzie ten czas ze ty tez zostaniesz z botem w druzynie i taki sam bedziesz zly jak on
przeciez on ma prawo byc zly to nie jego wina ze ma 2 botow w druzynie i nic nie moze zrobic ...
zreszta kazdy ma swoje zycie i kazdy konczy gre kiedy chce
i niestety teraz cierpi cala druzyna ..
w ekstalidze polskiej tez jezdza boty do tego doszlo .. przeciez to sa jaja
monti
Młody Senior
***


4
328 posts 46 threads Dołączył: Oct 2020
06-12-2020, 16:22 -
#28
(06-12-2020, 16:03)Kapusta napisał(a): przeciez on ma prawo byc zly to nie jego wina ze ma 2 botow w druzynie i nic nie moze zrobic ...
Bardzo ładnie napisałeś Smile 
On ma tylko prawo być zły, a nie zrzucać winę na twórców gry, bo odeszło mu dwóch graczy z drużyny.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2020, 16:23 przez monti.
Cobra
Banned


69 posts 3 threads Dołączył: Dec 2020
06-12-2020, 17:06 -
#29
(06-12-2020, 16:22)monti napisał(a):
(06-12-2020, 16:03)Kapusta napisał(a): przeciez on ma prawo byc zly to nie jego wina ze ma 2 botow w druzynie i nic nie moze zrobic ...
Bardzo ładnie napisałeś Smile 
On ma tylko prawo być zły, a nie zrzucać winę na twórców gry, bo odeszło mu dwóch graczy z drużyny.

Ja nie jestem zły, bo powodem odejścia zawodników jest:
Cytat: dzięki pany za wspólną grę ale kończę bo wkurza mnie te tokeny że trzeba je klikać i wykupywać i straciłem chęci do gry pozdrawiam

Faktycznie, moja wina, że goście odeszli. Ewentualnie atmosfery w zespole  Tongue
Cytat:2. Zrezygnowalem z gry wczesniej bo nie moglem zrobic nowego konta. Bo zrobilem konto tydzien przed zakonczeniem sezonu i stracilem wszytkie turnieje.....i odeszlem z gry. Teraz pomylilo mi sie zamiast wlaczyc trening to ja skrocilem trening i sobie obnizylem..wiec pierdole administracja jezeli oni nie umieja mi pomoc to ja uciekam stad.

(06-12-2020, 15:55)monti napisał(a): Podkreśl - chętnie się doedukuje od osoby używającej "xD" haha

Na początek: doedukuję nie doedukuje, bo kuje to kowal podkowy. Dlatego polecam słownik ortograficzny, zanim na dobre oślepisz nas swoją głupotą. Wink Później możemy rozmawiać.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2020, 17:14 przez Cobra.
monti
Młody Senior
***


4
328 posts 46 threads Dołączył: Oct 2020
06-12-2020, 17:36 -
#30
Co Ty czlowieku wymyślasz to za głowę się można złapać Smile
Wytykasz „ogonki” jako błędy ortograficzne haha

W ciągu dnia większość ludzi zagląda tutaj mobilnie, ja również (odbiegając na chwile od innego zajęcia)
- także to słownik w telefonie nie za każdym razem dodaje polskie znaki Smile

Nie mamy tutaj do czynienia z jakimiś elementami fleksyjnymi, gdzie mogłoby dojść do zaburzenia znaczenia słowa. Dla mnie to czytelne i nie dziele błędów na I i II stopnia Tongue

PS Powodem nie jest, jak w przypadku większości „klasycznych” błędów, nieznajomość prawideł ortografii, tylko łatwość i pośpiech. Czasem zdaje się, że mimo braku kresek, ogonków i innych znaków diakrytycznych i tak komunikat pozostaje czytelny, a więc najważniejsza funkcja języka – komunikatywność – jest zaspokojona.

Zmień sobie nick na forum z Cobra na Miodek Tongue
Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2020, 17:42 przez monti.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości