Zaloguj się bądź zarejestruj
transfery
Started by bob33


Rate this topic
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


50 posts in this topic
GM_Kabat
Administrator
*******


5
861 posts 21 threads Dołączył: May 2020
06-12-2020, 18:01 -
#31
Panowie, to nie jest forum "poprawnej polszczyzny", więc skończcie te wycieczki osobiste i wytykanie sobie błędów - te popełnia każdy.

Co do BOT'ów w klubie... doskonale rozumiemy problem, ale NIE JEST NASZĄ WINĄ, że gracz X czy Y uznali, że nie mają ochoty dalej się bawić. Konieczności klikania tokenów nie będę komentował, bo wystarczy naprawdę niewiele aktywności by w tygodniu zbierać po 12-15. Odkupywanie - możliwe, ale nie konieczne. Bez tego da się grać, ale na pewne sprawy (lepszy sprzęt, lepszy obóz) dłużej się będzie zbierało. Tokeny są promowaniem gry aktywnej. A druga sprawa... nie powinienem komentować, ale jeśli gracz zamiast "Trenuj" klika "Obniż", następnie żąda od nas byśmy JEGO błąd cofnęli, a gdy mu wyjaśniamy, że nie jest to możliwe wali focha i porzuca 3 kluby to co możemy na to poradzić? Skład MOŻNA uzupełnić, ale tylko graczem ze stażem do 7 tygodni - on ma swobodę w dołączaniu, albo graczem który jeszcze w tej lidze krajowej nie jeździł. Inni gracze będą mogli dołączać w oknie transferowym i to rozwiązanie nie jest ot takim sobie wymysłem, tylko wypracowane zostało długą dyskusją uwzględniającą wiele aspektów takich ruchów kadrowych.
Sidney68
*** Pasterz Baranów ***
***


0
278 posts 6 threads Dołączył: Oct 2020
07-12-2020, 02:05 -
#32
Cholerka... niezłą zadymę przespałem Sad
                                               Heart Sidney68  Heart
Adamsky73
Doświadczony Junior
**


0
68 posts 10 threads Dołączył: Oct 2020
07-12-2020, 02:10 -
#33
Kabat tak przy okazji czy jest jakieś "ostrzeżenie" po kliknięciu  "Obniż"? - strach testować Big Grin   Co do kłopotów kadrowych, to ten "babol" dla nowych klubów/kapitanów zawsze będzie, ale każdy dramat klubu/kapitana ma swoją historię. Pamiętając SpS trzeba wiele cierpliwości żeby stworzyć coś swojego (klub) - ale... jest to możliwe.  Jako "młody" kapitan w SpS 3 liga zawsze frustrowało mnie utrzymanie pełnego składu - walka z wiatrakami, ale... jest to możliwe. Nie znam złotego środka żeby w SH wyżej omawiany problem zniknął - może po prostu trzeba czasu?
GM_Arek
Administrator
*******


2
153 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
07-12-2020, 09:06 -
#34
(07-12-2020, 02:10)Adamsky73 napisał(a): tak przy okazji czy jest jakieś "ostrzeżenie" po kliknięciu  "Obniż"?

jest
Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2020, 09:06 przez GM_Arek.
GM_Arek
Administrator
*******


2
153 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
07-12-2020, 11:20 -
#35
Kapusta: każda propozycja musi być przemyślana ze strony plusów i minusów. zgoda na odchodzenie "kiedy się chce" niesie za sobą również konsekwencje (końcówki sezonów, baraże itd). A nowi gracze, czy ci którzy odeszli, mają AŻ 7 tygodni na zmianę klubu.

Cobra: jeden odchodzi, bo ma problem z czym? że nie chce mu się być on-line i zbierać tokenów? przecież nikt go do tego nie zmusza - one nie się "dobrem koniecznym" do normalnego grania. owszem pomagają i nieco ułatwiają, ale jeśli to jest argument za odejściem z gry to wybacz... bez nich spokojnie można grać. A jak komuś nie chce się logować, to go końmi do tego nie zmusisz.
drugi przypadek: mam np 30 skilli i przez przypadek obniżyłem jeden (o samym kliku, do którego wymagane jest jeszcze POTWIERDZENIE z grzeczności nie wspominam), czyli mam 29 - przy obecnych dodatkach (opony, silniki, trening tygodniowy), to aż tak wielka różnica i tragedia, by odejść z gry? To nowy gracz, który ma na starcie też kilka skillli mniej ma od razu zrezygnować, bo ma mniej skilla?

dożyliśmy czasów, w których ludzie stali się mega roszczeniowi, popełniają błędy (to akurat było zawsze), ale winę próbują zrzucić na innych. Dlaczego GM ma odpowiadać za ruchy gracza? co jeszcze możemy zrobić, oprócz OKNA POTWIERDZENIA wykonania operacji? grać za gracza? Popełniłeś błąd, z WŁASNEJ WINY, to weź go na klatę jak mężczyzna, a nie zrzucaj winę na innych za SWÓJ RUCH.
Nie poprawiamy ruchów graczy - to są wasze konta, nie nasze. Jeśli my popełnimy błąd, to MY go naprawiamy (staramy się), a nie szukamy winnych dookoła, poza nami.

I na koniec, cytuję twoje słowa: "Rozumiem, że ośmieszanie się to dla was nic nowego. Nie rozumiem tylko, dlaczego wam to nie przeszkadza. To trochę słabe. Nie macie kompletnie pomysłu na przyciąganie graczy. Robicie zmianę szmaty graficznej, zmianę zasad, zmianę gry na ostatnią chwilę i dalej jest syf jak był. Mam wrażenie, że bierzecie ludzi z przypadku, którzy nie radzą sobie w życiu prywatnym. Jak mają sobie radzić w takim razie tutaj? Przecież zasada numer jeden "jeżeli nie potrafisz zapanować nad życiem prywatnym, nie zapanujesz nad zleceniem w pracy" Smile ale to może zbyt poważne dla was. Póki co kolejne osoby odchodzą i za chwilę zamiast SH zrobi się z tego SSh Big Grin . ps. Czekam na bana za krytykę czy coś, bo prawda boli"

Nie ma zgody i nie będzie na personalne wycieczki, czy obrażanie innych osób.
Spójrz na to co napisałeś, i przeczytaj to, ale zmień strony adresat/nadawca i postaw się w roli adresata (czyli osób do których skierowałeś ten post). Jakie masz zdanie o autorze tego postu? Ani słowa próby merytorycznego rozwiązania problemu, tylko żółć i trolling wylewające się z tego posta. dowalanie, obrażanie innych, po co? by podnieść swoje ego? Prawdopodobnie nie znasz ani jednej z osób, które starasz się obrazić, a mimo to zakładasz że mają nieszczęśliwe życie, lub sobie w nim nie radzą - na jakiej podstawie?
Chcesz wyrazić swoje zdanie, proszę bardzo - od tego jest forum. Ale nie obrażaj innych, tym bardziej jeśli nic o nich nie wiesz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2020, 13:45 przez GM_Arek.
Kapusta
Doświadczony Junior
**


1
103 posts 13 threads Dołączył: Oct 2020
07-12-2020, 17:13 -
#36
Arek ale tak naprawde co to mnie obchodzi ze ktos odchodzi czy tez usuwa konto i zostawia druzyne na 2 miesace.
Ja mam role kapitana tez do spelnienia i zapewnic calej druzynie fajna zabawe a nie sie wku...co niedziele bo mamy gracza ktory chce zakonczyc gre ale nie zaglosujemy na niego bo nie ma jak go zastapic ..to lepiej zeby jechal i robil 1 albo 2 pt niz jechac z botem.

Jakiego gracza mam znalesc z 7 tygodniem stazu?
Mowisz o multikoncie z biendronki albo mam isc na plac zabaw i zrobic sobie 2 konto? Zeby zaplenic druzyne?
Mnie to tak obchodzi. Jak was jak ktos opuszcza gre.
Przestancie sie produkowac. Na cala strone tylko zacznijcie pomagac ludziom...
Nawet jak ma byc 100 przypadkow dziennie takich po to macie admina do pomocy a nie

Ja jestem z wami od 5 sezonu .. Zglosilem bardzo duzo bledow juz a jak ja cos potrzebuje to nie dostane w zamian..nie dziwie sie ze nowi opuszczaja czy komus cos bie pasuje... Jak jest taka pomoc .
Na poczatku sezonu mialem problem z sekretarka i co kazaliscie mi zmienic internet a mowilem ze nie moge tego zrobic to tez moja wina ze nie moge grac w gre bo mam cos z netem?
Teraz na fejsie wyslalem 2 problem do tej pory nikt mi nie odpisal .
Jezeli nie jestescie wstanie pomagac jak na admina odpowiada to dajcie mi admina Smile)

Kapusta na admina !!!
GM_Arek
Administrator
*******


2
153 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
07-12-2020, 17:45 -
#37
ale dalej nie wiem co proponujesz jako rozwiązanie problemu wątku głównego? uwolnić transfery? to jak uciekną ci gracze do konkurencji przed np barażami, albo przeciwnika wzmocnią 4 koksy przed meczem z tobą, to co będziesz pisał? zamknąć transfery?
Ja mogę się odnieść do konkretnych postulatów, a nie do ogólników.
Wymyśliliśmy to tak, jak potrafiliśmy najlepiej. Jest lepsze rozwiązanie? czekam zatem na pomysł, i możemy dyskutować dalej
monti
Młody Senior
***


4
328 posts 46 threads Dołączył: Oct 2020
07-12-2020, 17:59 -
#38
Kapusta przecież przez ostatni miesiąc powstało tyle nowych kont, które jeżdżą w drużynach 3 ligowych nawet z 3-4 BOTami. Jak sam piszesz jesteś KAPITANEM, więc co za problem zrobić jakieś transfery, skoro oni maja jeszcze kilka tygodni na zmienianie drużyny. Następną kwestią jest w sumie Twój błąd. Skoro jesteś KAPITANEM to Ty wybierałeś zawodników na początku gry - trzeba było zrobić szybki research, a nie brać każdego z braku laku tylko dlatego, aby szybko zamknąć skład.

(07-12-2020, 17:13)Kapusta napisał(a): Arek ale tak naprawde co to mnie obchodzi ze ktos odchodzi czy tez usuwa konto i  zostawia druzyne na 2 miesace. 

Kapusta, ale tak naprawdę co to obchodzi administrację, że ktoś odchodzi, czy też usuwa konto i zostawia drużynę na 2 miesiące? Big Grin
Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-12-2020, 18:04 przez monti.
Kapusta
Doświadczony Junior
**


1
103 posts 13 threads Dołączył: Oct 2020
07-12-2020, 18:10 -
#39
Moze inaczej ja rozumiem ze ich to nie obchodzi i wsumie mnie tez nie ..jedynie co mnie boli to to ze przez takich ludzi cierpi cala druzyna .
To jest nowa gra jest duzo osob co 1 raz graja i maja prawo usuwac konta bo im sie gra nie podoba ..ale dla czego ja jako kapitan nic z tym nie moge zrobic i przez typka musze na tym tracic ..to nie jest menadzer zuzlowy ze ty decydujesz o druzynie tylko druzyna sklada sie z 6 osob .
Admini kieruja sie tym ze nie mozna zapraszac ludzi bo dolaczaja do barazy ..no to nie wiem co zrobic forma do 0 za odejscie z klubu kara minus 50 tysiecy dla zawodnika...a nie zeby kapitan nic nie mogl robic..
A co ma kapitan druzyny do tego ze osoba konczy gre ?
I nic nie moze zrobic..
Osoba usuwa konto juz jej nie ma ..ma gdzies ta gre a reszta druzyna cierpi ..
monti
Młody Senior
***


4
328 posts 46 threads Dołączył: Oct 2020
07-12-2020, 18:29 -
#40
Nadal nie rozumiem jakie jest Twoim zdaniem rozwiązanie problemu? Bo od kilku wątków piszesz to samo Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości