Zaloguj się bądź zarejestruj
MULTIKONTO
Started by monti


Rate this topic
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


32 posts in this topic
monti
Młody Senior
***


4
328 posts 46 threads Dołączył: Oct 2020
Exclamation  17-12-2020, 19:32 -
#1
Przez ostatnie kilkanaście dni z kilkoma pewnymi graczami skupiliśmy się na obserwacji dwóch kont (wymienione poniżej). Nie wiemy jak nazywa się ten gracz, więc posłużę się nazwą „Pan X” 

ar2d2 (ID gracza: 335, SpS ID: 12941)
artion (ID gracza: 65, SpS ID: 6157)


Wszystko zaczęło się od tego, że nick „artion” kojarzony był z grą już w SpS. 
Po samym starcie gry dodał post na forum w dziale „Konta rodzinne”  w sprawie drugiego konta „ar2d2”. Uwzględnił w nim, iż rzekomo jest to jego syn. 

[attachment=49] SKRIN

Pan X z konta „ar2d2” pisał na czacie klubowym w byłej drużynie, że to konto jest przejęte po jakimś znajomym. Nie posiadam teraz źródła, ponieważ w tamtej drużynie pojawiło się tyle wiadomości na czacie, aż jego wiadomości zniknęły.
(Nie ma możliwości przewinięcia na sam początek).
 Jedynie admini mogą sprawdzić to w „systemie”. 

Pierwsze pytanie jakie się nasuwa - 
Dlaczego na samym początku gry ktoś przejmuje po kimś konto? Przecież skille z SpS nie zostały przeniesione, więc nie ma z tego powodu żadnego handi. Była możliwość założenia przecież nowego konta z własną, nową nazwą Smile 

Po drugie. Logowania do gry na tych dwóch kontach są zawsze w podobnej rozbieżności czasowej. 


Po trzecie. Uważamy, że Pan X rozpoczął sobie przygodę z SH na dwóch kontach, aby w razie czego porzucić to gorsze, gdzie rozłożył źle skille. Dziwną sprawą jest to, iż gdy w Ekstralidze PL, a dokładnie w plusikach pojawiło się wolne miejsce od razu tam wskoczył. Miał dostęp do czatu drużynowego mógł wyciągnąć z niego jakieś wnioski, jak gracze w czołówce jadą taktycznie i na jakich silnikach. W Angielskiej oraz Szwedzkiej również. 

Aż nagle 4 grudnia Pan X z konta „ar2d2” opuszcza wszystkie swoje drużyny bez słowa. 
Co ciekawe nie porzucił gry, ponieważ po dziś dzień się tam loguje, startuje w zawodach indywidualnych, gdzie również udziela się na czatach zawodów Smile

Napisałem do Pana X, że pojawi się wątek o nim na forum na co odpisał:
 
Pocałuj mnie w dupę ...
zadbaj o swoje życie ..

a jeśli nie masz co robić to podrab sie po jajach. 

Moje konto powinno cie gówno interesować.

Pisz sobie co chcesz ja mam wyjebane na forum i na administracja czlowieku 

 Nie widzisz ze nie gram od 3 tygodni?
Spierdlalaj” 


oraz po chwili dopisał: 


Jesteś tajniakiem czy co?
pierdol się głuptasie i mówię ci pisz co chcesz, gówno mnie to interesuje i wyjebane mam kurwa co tam piszesz.
a administratorzy jak zaczyną mnie szanować, zacznę ich szanować. naura” 

[attachment=47] SKRIN
[attachment=48] SKRIN

PS. Bardzo proszę sprawdzić te konta jak najszybciej
PS2. Przepraszam za jakieś literówki jeżeli się pojawiły czy brak interpunkcji w którymś momencie, jednakże pisałem ten wątek na telefonie i bardzo ciężko edytować tak obszerną treść, ponieważ jeden klik i zniknąć może wszystko. Pozdrawiam Big Grin
Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-12-2020, 19:34 przez monti.
bunge
Młody Senior
***


1
361 posts 66 threads Dołączył: Oct 2020
17-12-2020, 19:39 -
#2
Za takie coś dożywotni BAN tylko, że moim skromnym zdaniem ADMINI nie mają środków by to zrobić bo ktoś założy znowu konto a może i kilka i nadal będzie uczestniczył w grze bez żadnego ryzyka. Nie ma fizycznie jak tego sprawdzić bo ktoś napisze, że gra z synem, córką, żoną, dziewczyną, mamą, tatą, siostrą, bratem, znajomym, przyjacielem, kochankiem itd
monti
Młody Senior
***


4
328 posts 46 threads Dołączył: Oct 2020
17-12-2020, 21:17 -
#3
Konto pierwsze ogarnięte? No to cyk wyloguj i zaloguj na drugie: 

[attachment=50][attachment=51]

I tak codziennie Smile
bunge
Młody Senior
***


1
361 posts 66 threads Dołączył: Oct 2020
17-12-2020, 21:27 -
#4
koleś ewidentnie gra wszystkim na nosie

Mnie bardziej zastanawia ile jest takich co najmniej podwójnych kont i to jest przerażające !
_RD9_
Początkujący Junior
*


2
27 posts 3 threads Dołączył: Dec 2020
17-12-2020, 21:46 -
#5
To był i jest skandal. W poprzedniej wersji gry, gdy do niej dołączyłem juniorzy tracili szanse na medale, bo gość o nicku Andygigant jechał sobie po zwycięstwa na jednym koncie, a drugim kontem, którego nicku nie pamiętam oszczędzał energię i uderzał w największych rywali andiego. Myślę, że tutaj jest to samo. Wystarczy przyjrzeć się czasom podczas zawodów, by zauważyć, że zawodnik A zawsze z zawodnikiem B jedzie słabo, a na zawodnika C w każdych zawodach robi swój najlepszy czas. Takie przypadki są i będą jeśli zabezpieczenia przed oszustwami nie zostaną wzmocnione.
monti
Młody Senior
***


4
328 posts 46 threads Dołączył: Oct 2020
17-12-2020, 21:59 -
#6
Wyobrażacie sobie taką sytuację?
Ojciec z synem gra w grę, lecz na samym początku mówi tak:
Synu! Możesz grać, ale nie masz prawa się logować sam w ciągu dnia! Zrozumiano?
Musisz czekać, aż ja będę miał chwilę - ogarniemy wtedy jedno konto i przejdziemy na drugie Big Grin
xxxxxxxxxx
Gość


 
17-12-2020, 22:01 -
#7
(17-12-2020, 21:46)_RD9_ napisał(a): To był i jest skandal. W poprzedniej wersji gry, gdy do niej dołączyłem juniorzy tracili szanse na medale, bo gość o nicku Andygigant jechał sobie po zwycięstwa na jednym koncie, a drugim kontem, którego nicku nie pamiętam oszczędzał energię i uderzał w największych rywali andiego. Myślę, że tutaj jest to samo. Wystarczy przyjrzeć się czasom podczas zawodów, by zauważyć, że zawodnik A zawsze z zawodnikiem B jedzie słabo, a na zawodnika C w każdych zawodach robi swój najlepszy czas. Takie przypadki są i będą jeśli zabezpieczenia przed oszustwami nie zostaną wzmocnione.

czyżby chodziło o użytkownika dantes205 (ID gracza: 497, SpS ID: 17603) https://www.speedwayhero.com/profil-497 i jego niby syna EdmundD (ID gracza: 514, SpS ID: 17913) https://www.speedwayhero.com/profil-514
Wink Wink Wink 

Gdzie nie raz zawody jechał dantes a zalogowany był edek i odwrotnie Big Grin
monti
Młody Senior
***


4
328 posts 46 threads Dołączył: Oct 2020
17-12-2020, 22:05 -
#8
Para wspomniana wyżej również jest na celowniku Big Grin
Mieliśmy najpierw załatwić sprawę z tym graczem, a następnie wziąć się za drugiego, bo na niego są soczyste dowody Big Grin
Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-12-2020, 22:06 przez monti.
Adis.
Były dział promocyjny :D
*


0
26 posts 7 threads Dołączył: Oct 2020
17-12-2020, 22:26 -
#9
Przyznać muszę, że sam zacząłem dochodzić do podobnych wniosków (i nie tylko ja). Przez epizod ardr2 w Plusikach jestem w stanie jak najbardziej w to uwierzyć, choć takiego śledztwa nie robiłem. Big Grin

A jeśli chciał ogarnąć taktykę to akurat źle wybrał, co pokazują nasze wyniki xD
Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-12-2020, 22:33 przez Adis..
monti
Młody Senior
***


4
328 posts 46 threads Dołączył: Oct 2020
17-12-2020, 22:37 -
#10
(17-12-2020, 22:26)Adis. napisał(a): A jeśli chciał ogarnąć taktykę to akurat źle wybrał, co pokazują nasze wyniki xD

Dlatego opuścił drużynę haha


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości