Zaloguj się bądź zarejestruj
Analiza
Started by monti


Rate this topic
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


14 posts in this topic
Cobra
Banned


69 posts 3 threads Dołączył: Dec 2020
23-12-2020, 00:11 -
#11
monti dziecko, czterech dorosłych facetów, w przeciwieństwie do ciebie, ma co robić przed świętami i w okresie świąteczno-noworocznym. Praca to nie szkoła, gdzie masz zdalne nauczanie. Pewnie za kilka lat zrozumiesz, albo... zapytaj rodziców, jak cię ciekawość zżera Wink ps. Strasznie się podniecasz tą grą. Serio nie masz nić ciekawszego w życiu do roboty? Współczuję Smile
monti
Młody Senior
***


4
328 posts 46 threads Dołączył: Oct 2020
23-12-2020, 00:21 -
#12
Po co zaczynasz jałową dyskusję pod wątkiem na inny temat?
Jaka szkoła? Jakie zdalne? W jakiej Ty bajce żyjesz? Jeżeli już tak mocno się mną interesujesz to jestem po studiach i sam zarabiam na życie Smile Może po prostu lepiej mi się potoczyło w życiu skoro mam więcej czasu niż Ty, aby tu zawitać Smile Od jakiegoś czasu zauważyłem, że jakaś zazdrość przez Ciebie przemawia. Jesteś niezadowolony chyba ze swojego życia lub przypomniały Ci się jakieś przykre doświadczenia. Dobrze, że chociaż konto tutaj masz to możesz wyrzucić z siebie złe emocje. W ogóle nie powinno Ciebie interesować kto na co czas poświęca i ile tego czasu.
Cobra
Banned


69 posts 3 threads Dołączył: Dec 2020
23-12-2020, 00:25 -
#13
(23-12-2020, 00:21)monti napisał(a): Po co zaczynasz jałową dyskusję pod wątkiem na inny temat?
Jaka szkoła? Jakie zdalne? W jakiej Ty bajce żyjesz? Jeżeli już tak mocno się mną interesujesz to jestem po studiach i sam zarabiam na życie Smile Może po prostu lepiej mi się potoczyło w życiu skoro mam więcej czasu niż Ty, aby tu zawitać Smile Od jakiegoś czasu zauważyłem, że jakaś zazdrość przez Ciebie przemawia. Jesteś niezadowolony chyba ze swojego życia lub przypomniały Ci się jakieś przykre doświadczenia. Dobrze, że chociaż konto tutaj masz to możesz wyrzucić z siebie złe emocje. W ogóle nie powinno Ciebie interesować kto na co czas poświęca i ile tego czasu.

Twoja dojrzałość aż bije od Ciebie Tongue podobnie jak z Twojego awatara i treści prywatnych wiadomości Wink Dziękuję za uwagę dziecinko.
monti
Młody Senior
***


4
328 posts 46 threads Dołączył: Oct 2020
23-12-2020, 00:29 -
#14
Nie chce mi się już nawet dyskutować z takim internetowym napinaczem. Twoim największym osiągnięciem było zapewne wyprowadzenie się od rodziców. Patrzcie gościa.. avatara nawet się przyczepił haha bez komentarza.
GM_Kabat
Administrator
*******


5
861 posts 21 threads Dołączył: May 2020
23-12-2020, 08:30 -
#15
Czyżby komuś tutaj zależało na kolejnych %??
Następne posty nic nie wnoszące do tematu, będące wyłącznie pyskówką i wzajemnymi docinkami będą nagradzane, bo widzę, że gorączka przedświąteczna wszystkim się mocno daje we znaki i trochę zimnej wody by się Wam przydało.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości