Zaloguj się bądź zarejestruj
Nieaktywni
Started by monti


Rate this topic
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
monti
Młody Senior
***


4
328 posts 46 threads Dołączył: Oct 2020
27-01-2021, 08:45 -
#1
„Aby zapewnić odpowiedni poziom rywalizacji postanowiliśmy usunąć z drużyn zawodników, którzy nie logowali się dłużej niż 30 dni.” 

Bardzo fajny ruch ze strony adminów. 
Natomiast zrobiłbym również roszadę w nacjach. Kiedyś było wspominane już, aby usunąć graczy, którzy nie logują się od października. Arek wtedy zasugerował, że nie można komuś odbierać możliwości grania na swoim koncie, ponieważ gracz może za kilka miesięcy na przykład wrócić. Uważam zatem, że gracze którzy się nie logują kilka miesięcy powinni zostać natomiast „wydaleni” z danej nacji. W sytuacji gdy taki ktoś wróciłby za jakiś czas do gry wybrałby ją jeszcze raz, aby startować gdzie chce. 

Na przykładzie czy to IMK, IMKJ, SK i BK (w nacjach które ledwo co przekroczyły 16 zawodników) 
te pierwsze rundy eliminacyjne są nudne jak flaki z olejem. Dopiero walka zaczyna się w 3 rundach finałowych. Pierwsze 3 rundy eliminacyjne to zawody na sprzęt klubowy i pasyw (aby tylko dostać się do top8), bo jedzie się na przykład z 4-5 graczami, a reszta są to puste konta i boty.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-01-2021, 08:45 przez monti.
GM_Kabat
Administrator
*******


5
861 posts 21 threads Dołączył: May 2020
27-01-2021, 08:50 -
#2
Myślałem o tym, ale byłby to poniekąd sposób na ominięcie 5 sezonów czekania na zmianę nacji - odpuszczam na 30 dni, wywalają mnie z Polski a ja wracam i wybieram np. Czechy. Ustaliliśmy jednak, że gracze dawno nie aktywni nie będą brani przy losowaniu zawodów. Jeśli wrócą to przy kolejnym losowaniu będą liczeni "normalnie".
monti
Młody Senior
***


4
328 posts 46 threads Dołączył: Oct 2020
27-01-2021, 08:54 -
#3
(27-01-2021, 08:50)GM_Kabat napisał(a): Ustaliliśmy jednak, że gracze dawno nie aktywni nie będą brani przy losowaniu zawodów. Jeśli wrócą to przy kolejnym losowaniu będą liczeni "normalnie".

To już zadziała teraz od poniedziałku? Bo na przykład u mnie we Francji jest taka sytuacja, że mamy 23 zawodników w nacji. Teraz na szybko zajrzałem i sprawdziłem, że 7 zawodników nie logowało się bardzo długo (6 z nich od października/listopada, a jeden od początku grudnia). Gdyby faktycznie nie byli brani pod losowanie to jechalibyśmy sobie u nas fajne zawody składające się z 6 liczących się rund po medale.
GM_Arek
Administrator
*******


2
153 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
27-01-2021, 09:35 -
#4
tak, powinno to już działać od teraz. jeśli się mylę, kuba mnie poprawi
monti
Młody Senior
***


4
328 posts 46 threads Dołączył: Oct 2020
27-01-2021, 09:42 -
#5
Super informacja, dzięki Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości