Zaloguj się bądź zarejestruj
Ankieta: Czy jesteś zadowolony(a) z wprowadzonych zmian i nowego silnika gry?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
39.13%
9 39.13%
Nie
60.87%
14 60.87%
Razem 23 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Usprawnienia w grze
Started by Cobra


Rate this topic
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
Cobra
Banned


69 posts 3 threads Dołączył: Dec 2020
31-05-2021, 18:48 -
#1
Mam dla Adminów pewną propozycję, w związku z obecnym silnikiem gry i "minimalnymi zmianami". Proponuję równie "minimalne usprawnienie". Mianowicie chodzi o opcję: rezygnacja z występu w zawodach. Zawodnik rezygnuje z występu w zawodach, bez konsekwencji, a za niego jedzie BOT.  Koleś nie dojedzie bo taksówka miała awarię w drodze na stadion, zaspał na samolot, nie przeszedł testów AN jak kiedyś DW, ma kwarantannę bo COVID itp. itd. To byłaby kolejna minimalna korekta, ale daje opcję wyboru tym 10 osobom, którym nie podobają się ostatnie zmiany. Myślę, że te 10 osób to żaden problem dla gry w kontekście konkretnych zawodów czy całego sezonu. Taka rekomprensata dla niezadowolonych z reformy silnika Smile Chyba że obawiacie się, że nie 10, a ponad 100 osób jest niezadowolonych. BOTY w SGP czy DPŚ to faktycznie byłby przypał Smile
Gloomhaven
Początkujący Junior
*


0
26 posts 12 threads Dołączył: Apr 2021
31-05-2021, 23:13 -
#2
Brakuje mi opcji "nie mam zdania". Ja straciłem, ale nie mogę się zdecydować jak ocenić zmiany.
Radek
Doświadczony Junior
**


0
51 posts 4 threads Dołączył: Oct 2020
03-06-2021, 15:59 -
#3
Siema Cobra,
myślę, że jest kilka kwestii, które mogą stanowić problem, choćby słaba obsada zawodów kluczowych dla sezonu. Osobiście nie widzę takiej potrzeby w skali gry ale być może nie dostrzegam argumentów przekonujących Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości