Zaloguj się bądź zarejestruj
RESET skila ?
Started by bunge


Rate this topic
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


8 posts in this topic
bunge
Młody Senior
***


1
361 posts 66 threads Dołączył: Oct 2020
02-06-2021, 23:23 -
#1
Witam,

Czy w związku z wielkim zamieszaniem wprowadzenia MINIMALNYCH Big Grin zmian Adnimi by gra była sprawiedliwa (i nie nagradzała tych nie kumatych do tej pory którzy dostali prezent - patent na wygrywanie) dadzą możliwość wyboru skila 
Oczywiście wybór byłby d obecnej sumy na dzień wprowadzenia tej opcji 

Wniosek (pytanie) argumentuje tym, iż gra ma być SPRAWIEDLIWA i dawać możliwość wygrywania każdemu, a nie tylko tym od pogody.

W czym problem nad wprowadzeniem takiej opcji? Jedynej sprawiedliwej w związku z tym zamieszaniem. 
Zepsuliście grę to ją naprawcie chociaż trochę Sad
pietrek
Początkujący Junior
*


0
47 posts 5 threads Dołączył: Oct 2020
02-06-2021, 23:50 -
#2
Na pewno czegoś takiego nie będzie
BAGROMAX
Początkujący Junior
*


2
46 posts 13 threads Dołączył: Oct 2020
03-06-2021, 01:41 -
#3
Bunge a ty skąd się urwał ? Jasne reset skila zaczynamy od nowa , co sezon najlepiej resety, zmiany a człowiek jak się polapie o co biega tak ,znowu kosa w plecy . Rozumiem że zmiany nie powinny być aż takie w trakcie sezonu, ale kto kazał iść tylko w torowe jak jest 6 skili. A powiem coś jeszcze że wysoka pogoda też jechała swoje w stosunku do torowych , przykłady z życia wzięte . Trzeba było trenować w miarę tak aby każdy skil był w miarę w formie lub jakiś balans . Znowu ktoś za szybko rozszyfrował silnik , znowu te same drużyny/osoby były w topie już po 1 sezonie , dlaczego tak się działo ?dobre wyliczenia trochę matematyki ,informatyki ,ktoś coś musiał wiedzieć więcej niż inni gracze i tyle . Zmiany takie powinny być robione z wyprzedzeniem w porozumieniu z graczami co o tym myślą , zgadzam się że z małych zmian wyszły wielkie ale dla tych graczy tak jak pisałem . Zresztą moi koledzy/znajomi z gry mają torowe też wysokkie a niskie pogodowe a jadą bardzo dobrze na nowym silniku gry ,także o co kaman ?
bob33
Doświadczony Junior
**


0
67 posts 3 threads Dołączył: Nov 2020
03-06-2021, 18:44 -
#4
Brawo Bagromax jak czytam co wypisuje na Forum Bungie to wszyscy są niekumaci tylko on jest kumaty no ale to świadczy o jego ilorazie inteligencji.
yaosi
Początkujący Junior
*


2
23 posts 7 threads Dołączył: Oct 2020
03-06-2021, 20:03 -
#5
Jesli dobrze zrozumialem Bunge, to nie chodzi mu o reset calkowity do poziomu z 1 sezonu (25 skila chyba bylo?) tylko mozliwosc roszad tego skila ktorego juz nabilismy (47-49). Nikt na tym nie straci, jesli pasuje Ci to co masz nabite, nic nie zmieniasz, a te osoby ktore przez zmiany w silniku gry (nie z ich winy) sa w czarnej doopie szybko zrobia odpowiednie korekty, zamiast mozolnie zmieniac rozklad przez kolejne 2-3 sezony.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-06-2021, 20:04 przez yaosi.
bunge
Młody Senior
***


1
361 posts 66 threads Dołączył: Oct 2020
04-06-2021, 00:05 -
#6
(03-06-2021, 18:44)bob33 napisał(a): Brawo Bagromax jak czytam co wypisuje  na Forum Bungie to wszyscy są niekumaci tylko on jest kumaty no ale to świadczy o jego ilorazie inteligencji.

Jakbym montunia czytał a może multi xD

(03-06-2021, 01:41)BAGROMAX napisał(a): Bunge a ty skąd się urwał ? Jasne reset skila zaczynamy od nowa , co sezon najlepiej resety, zmiany a człowiek jak się polapie o co biega tak ,znowu kosa w plecy . Rozumiem że zmiany nie powinny być aż takie w trakcie sezonu, ale kto kazał iść tylko w torowe jak jest 6 skili. A powiem coś jeszcze  że wysoka pogoda też jechała swoje w stosunku do torowych , przykłady z życia wzięte . Trzeba było trenować w miarę tak aby każdy skil był w miarę w formie lub jakiś balans . Znowu ktoś za szybko rozszyfrował silnik , znowu te same drużyny/osoby były w topie już po 1 sezonie , dlaczego tak się działo ?dobre wyliczenia trochę matematyki ,informatyki ,ktoś coś musiał wiedzieć więcej niż inni gracze i tyle . Zmiany takie powinny być robione z wyprzedzeniem  w porozumieniu z graczami co o tym myślą , zgadzam się że z małych zmian wyszły wielkie ale dla tych graczy tak jak pisałem . Zresztą moi koledzy/znajomi z gry mają torowe też wysokkie a niskie pogodowe a jadą bardzo dobrze na nowym silniku gry ,także o co kaman ?

Trenowałem to co uważałem za słuszne i nikt nie będzie mi mówił co mam trenować !!!
Jeśli mają być równe szanse to skoro zostały wprowadzone zmiany dlaczego nie dać możliwości wybrania od nowa skila podkreslam po raz kolejny do sumy jaką mamy obecnie więc ja nie widzę żadnego problemu 

Admini czekam na odp bo to od Was zależy a nie od innych graczy komentujących posty na forum
Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-06-2021, 00:07 przez bunge.
Asteck666
Początkujący Junior
*


0
27 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
18-06-2021, 22:19 -
#7
(04-06-2021, 00:05)bunge napisał(a):
(03-06-2021, 18:44)bob33 napisał(a): Brawo Bagromax jak czytam co wypisuje  na Forum Bungie to wszyscy są niekumaci tylko on jest kumaty no ale to świadczy o jego ilorazie inteligencji.

Jakbym montunia czytał a może multi xD

(03-06-2021, 01:41)BAGROMAX napisał(a): Bunge a ty skąd się urwał ? Jasne reset skila zaczynamy od nowa , co sezon najlepiej resety, zmiany a człowiek jak się polapie o co biega tak ,znowu kosa w plecy . Rozumiem że zmiany nie powinny być aż takie w trakcie sezonu, ale kto kazał iść tylko w torowe jak jest 6 skili. A powiem coś jeszcze  że wysoka pogoda też jechała swoje w stosunku do torowych , przykłady z życia wzięte . Trzeba było trenować w miarę tak aby każdy skil był w miarę w formie lub jakiś balans . Znowu ktoś za szybko rozszyfrował silnik , znowu te same drużyny/osoby były w topie już po 1 sezonie , dlaczego tak się działo ?dobre wyliczenia trochę matematyki ,informatyki ,ktoś coś musiał wiedzieć więcej niż inni gracze i tyle . Zmiany takie powinny być robione z wyprzedzeniem  w porozumieniu z graczami co o tym myślą , zgadzam się że z małych zmian wyszły wielkie ale dla tych graczy tak jak pisałem . Zresztą moi koledzy/znajomi z gry mają torowe też wysokkie a niskie pogodowe a jadą bardzo dobrze na nowym silniku gry ,także o co kaman ?

Trenowałem to co uważałem za słuszne i nikt nie będzie mi mówił co mam trenować !!!
Jeśli mają być równe szanse to skoro zostały wprowadzone zmiany dlaczego nie dać możliwości wybrania od nowa skila podkreslam po raz kolejny do sumy jaką mamy obecnie więc ja nie widzę żadnego problemu 

Admini czekam na odp bo to od Was zależy a nie od innych graczy komentujących posty na forum

No i słowa klucze Bunge... inni też trenowali to co uważali za słuszne, więc dlaczego wg Twojego pomysłu mają być teraz karani?  Tongue
Każdy kij ma 2 końce. A może to Ci drudzy byli wlaśnie kumaci i skumali, że skoro jest babol taki ze jadą tylko torowe i do tego 2 skille z 6-ciu, są całkowicie wyłączone w meczu, to prędzej czy później admini będą to naprawiać/zmieniać? Tongue
yaosi
Początkujący Junior
*


2
23 posts 7 threads Dołączył: Oct 2020
19-06-2021, 02:57 -
#8
Karani w jaki sposob? Jesli pasuje im to co jedzie teraz to rozloza skila dokladnie tak samo.
Asteck666
Początkujący Junior
*


0
27 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
19-06-2021, 09:57 -
#9
(19-06-2021, 02:57)yaosi napisał(a): Karani w jaki sposob? Jesli pasuje im to co jedzie teraz to rozloza skila dokladnie tak samo.

A jesli im nie podpasuje i będą przegrywać, to rozumiem że mogą w sześciu czy dziesięciu zrobić aferę na forum i po kolejnym sezonie znów zrobimy reset skilli, aby mogli sobie na nowo poukładać ?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości