Zaloguj się bądź zarejestruj
Kolejne zmiany w silniku
Started by Radek


Rate this topic
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


72 posts in this topic
arkadio86
Doświadczony Junior
**


0
115 posts 13 threads Dołączył: Oct 2020
07-07-2021, 22:42 -
#41
(07-07-2021, 22:04)Asteck666 napisał(a): Nowy rozkład skilli ? ? ?
Gorszego syfu nie wymyśleliście od początku istnienia SpSa !!!
To chyba jakiś żart.
Teraz to i ja tracę szacunek do "strażaków" gry Sad
A skoro zaczynacie aktualności od "mając na uwadze Wasze zdanie" to zróbcie ankietę w grze.
Bo inaczej "wasze" to znaczy czyje? 16-tu krzykaczy z forum?
Jestem za ankieta

(07-07-2021, 22:37)kwasen napisał(a):
(07-07-2021, 17:03)GM_Radek napisał(a): Tak jak zapewne przeczytałeś (czy ze zrozumieniem to nie wiem), wsłuchując się w opinie graczy.  Uważam, że taki ruch był konieczny.

Jakich graczy ?? Ilu ich było ?? 10 ?? 100 ??

Z tego co kojarzę to tylko jedna osoba pisala o rozłożeniu skilli na nowi nie będę wymieniał vo kto czyta ten wie
Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-2021, 22:45 przez arkadio86.
Nick :  arkadio
A nie jakis podrabianiec Smile
Malina_a
Doświadczony Junior
**


3
102 posts 10 threads Dołączył: Dec 2020
08-07-2021, 07:24 -
#42
A ja uważam ze nowy rozkład skilli według posiadanej sumy jest z perspektywy adminów bardzo dobrym pomysłem, bo każdy gracz będzie mógł mieć pretensje do samego siebie za rozłożenie skilli.
Pozostałe zmiany uważam za konieczne. Na pewno zmniejszenie istoty pogodowych, które zrobiły nam z gry lotto.
Ja bym naprawdę zastanowił sie jeszcze nad energetykiem bo ten pomysł ma dużo zalet, zarówno pod względem walki z nieaktywnym graczem, jak i pod względem taktycznym.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-07-2021, 07:25 przez Malina_a.
Graudenz
Doświadczony Junior
**


7
222 posts 14 threads Dołączył: Oct 2020
08-07-2021, 10:05 -
#43
Trzeci reset skilli od 2015, teraz już naprawde wyjdzie kto potrafi grać, a kto ujada dla zasady Smile

Co do finansów to… „ a nie mówiłem” ? Tongue co do zmian w finansach to pamietajcie, ze informacja najlepiej jakby byla w trakcie TEGO sezonu. Gracz musi wiedziec czy nadal warto siedzieć w trzech eligach itd , a dobijamy do polowy sezonu i zaczynaja sie rozmowy transferowe.
Radek
Doświadczony Junior
**


0
51 posts 4 threads Dołączył: Oct 2020
08-07-2021, 11:20 -
#44
Grau - nadal ma się opłacac Smile
Bodex
Początkujący Junior
*


0
9 posts 3 threads Dołączył: Oct 2020
08-07-2021, 13:15 -
#45
Popieram temat z ankieta, niech wypowiedzą się zawodnicy czy chcą zmian jakie wprowadzacie. Uważam że temat nowego rozkładu Skilli to największy błąd jaki możecie wprowadzić. Co do zmian silnika to też nie wiem cy to dobry pomysł żeby ciągle zmieniać, jeżeli chodzi o sprawy finansowe to najmniej odbije się na wynikach nie mniej jest to w jakimś sensie dobre rozwiązanie które jest teraz ponieważ do tej pory przed zmiana dużo dobrych zawodników wolało jeździć np w 3 lidze bo tam mieli łatwą kasę, nie o to powinno chodzić lecz o ambicje żeby jeździć jak najwyżej i nowe przepisy troszkę to poprawiły. Aburdem jest aby lepsi zawodnicy jeździli w niższych ligach, oczywiście wyjątki mogą się zdarzać.
Jeszcze raz dodam prosimy o ankietę i chcemy się wypowiedzieć na temat nowych zmian, zanim jeszcze większość stałych zawodników nie zrezygnuje całkowicie
GM_Arek
Administrator
*******


2
153 posts 2 threads Dołączył: Oct 2020
08-07-2021, 14:34 -
#46
co do finansów: raczej będzie korekta, ale nadal mająca "dopingować" do jazdy w jak najwyższej lidze
a co do silnika: dążymy do tego, by różne opcje rozwoju miały sens. Poprzednia zmiana (nie dość, że zlamiona informacyjnie) nie dała do końca tego efektu, którego chcieliśmy - nasza wina. Dlatego też, nie widzę obecnie argumentu, by nie pozwolić graczom ponownie wybrać umiejętności w ramach posiadanej sumy, i w oparciu o informację co i jak będzie zmienione. Argumenty "nie bo nie" jakoś niespecjalnie mnie przekonują, żeby tejże możliwości graczom nie dać
Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-07-2021, 14:34 przez GM_Arek.
Malina_a
Doświadczony Junior
**


3
102 posts 10 threads Dołączył: Dec 2020
08-07-2021, 15:18 -
#47
(08-07-2021, 14:34)GM_Arek napisał(a): co do finansów: raczej będzie korekta, ale nadal mająca "dopingować" do jazdy w jak najwyższej lidze
a co do silnika: dążymy do tego, by różne opcje rozwoju miały sens. Poprzednia zmiana (nie dość, że zlamiona informacyjnie) nie dała do końca tego efektu, którego chcieliśmy - nasza wina. Dlatego też, nie widzę obecnie argumentu, by nie pozwolić graczom ponownie wybrać umiejętności w ramach posiadanej sumy, i w oparciu o informację co i jak będzie zmienione. Argumenty "nie bo nie" jakoś niespecjalnie mnie przekonują, żeby tejże możliwości graczom nie dać

I to mi się podoba, przyznajemy się do błędu i wyciągamy wnioski. Ode mnie macie za to już plusa.

Najważniejsze żeby to wszystko komunikować z graczami wcześniej i debatować nad pojawiającymi się problemami.
Graudenz
Doświadczony Junior
**


7
222 posts 14 threads Dołączył: Oct 2020
08-07-2021, 15:40 -
#48
(08-07-2021, 14:34)GM_Arek napisał(a): nasza wina.
W ramke i nad łóżko Tongue

(08-07-2021, 14:34)GM_Arek napisał(a): co do finansów: raczej będzie korekta, ale nadal mająca "dopingować" do jazdy w jak najwyższej lidze


(08-07-2021, 11:20)GM_Radek napisał(a): Grau - nadal ma się opłacac Smile

dzięki za odp
bunge
Młody Senior
***


1
361 posts 66 threads Dołączył: Oct 2020
08-07-2021, 18:45 -
#49
Muszę zabrać głos w tej sprawie bo niejako byłem jednym z kilku którzy "krzyczeli" skile do rozkładu od nowa, ALE TO BYŁO GDY WPROWADZILIŚCIE MINIMALNE ZMIANY więc teraz już każdy zaczął trenować (obrał sobie jakiś plan rozwoju zawodnika) tak by to w miarę jakoś zniwelować i co znowu wszystko do góry nogami ?

Jestem na nie o ile ma to jakieś znaczenie Big Grin
kokonek21
Początkujący Junior
*


0
12 posts 1 threads Dołączył: Jan 2021
08-07-2021, 22:05 -
#50
Co do zmian jakie chcecie wprowadzić to oki moze sa potrzebne ,ale pomysl zeby gracze mieli możliwość nowego rozkładu skill to juz mija sie z celem i to dla mnie żart .
Po 1. Skoro po 2 sezonie wprowadzaliscie zmiany to dlaczego wtedy gracze nie mieli mozliwości nowego rozkladu skill , a teraz maja mieć . Zmiany maja byc korygujace wiec ci co zyskali na zmianie troche straca a ci co stracili zyskaja . Wiec gdzie sens dawania mozliwosci rozkladu skill.

Po 2 . To faworyzowanie graczy bawiacych sie w exelu . Majac napewno dane z sezonu 1,2 i wartosci skill jak i dane z obecnego sezonu i napisanie ze wartosci skill pogodowych obnizycie o polowe z tego co podniesliscie to juz tam wyliczaja . I dajac im mozliwośc rozkladu skil odrazu dajecie im przewage nad pozostalymi .

Po 3 zrobcie ankiete czy gracze chca nowego rozkladu skill , czy powinno to zosyac tak jak jest . A wprowadzicie tylko wymoenione zmiany odnosnie skill pogodowych i torowych .

To moje zdanie moze sie wielu nie zgadzac ale ja to tak widzw


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości