Zaloguj się bądź zarejestruj
Forma
Started by Sandro85


Rate this topic
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


7 posts in this topic
Sandro85
Początkujący Junior
*


0
5 posts 1 threads Dołączył: Mar 2021
22-02-2022, 00:23 -
#1
Witam, dziś się zdziwiłem i chyba już bardziej ta gra mnie nie zaskoczy, nie tylko to że defekty czy upadki w meczach, ale miałem formę 25, a dziś wieczorem wchodzę na konto i mam formę 13, a nadal jestem we wszystkich klubach, żadnego nie opuściłem ktoś mnie wyjaśni o co chodzi???
GM_Kabat
Administrator
*******


5
860 posts 21 threads Dołączył: May 2020
22-02-2022, 08:14 -
#2
Całe zawody przejechane SA. To wystarczy do drastycznego spadku formy.
Graudenz
Doświadczony Junior
**


7
222 posts 14 threads Dołączył: Oct 2020
22-02-2022, 11:01 -
#3
Czasem nie pojechales w niedziele ostatniego biegu
SA? następnie go nie wylaczyles, w poniedzialek na SK z botami nie wszedles i sumujac pojechales 6 biegow z rzedu SA za 12 Formy i zostalo Ci 13.

P.S Czy ostatnio miales przerwe w ciąglosci VIPa chociaz jeden dzien? bo jeżeli wylaczy sie vipek chociaz na chwile , to „Reset taktyki po zawodach” tez sie wyłącza. Nawet jak wykupisz Vipa ponownie to musisz wejsc w Ustawienia konta i znowu ustawic „Reset taktyki po zawodach” w przeciwnym razie w nastepnych zawodach pojedziesz tą sama taktyką co w 5 biegu dzien predzej.

Sprawdzilem wlasnie u siebie (bo notorycznie co miesiac mi sie ViP wylacza) i jak VIP wygasa to nawet po wykupieniu ViPa nadal widnieje :

Reset taktyki po zawodach - Brak zmiany !
Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-02-2022, 11:05 przez Graudenz.
Sandro85
Początkujący Junior
*


0
5 posts 1 threads Dołączył: Mar 2021
22-02-2022, 12:13 -
#4
W Poniedziałek wszedłem wieczorem po 23 bo wcześniej nie miałem czasu, w Niedzielę jechałem ostatni bieg SA, na SK nic nie ustawiałem ani silnika ani opon, zębatki, to czemu było SA ustawione?? Po zawodach powinno wracać do domyślnych ustawień. EH, jak nie defekt nowego świeżego silnika, to pełno upadków, to teraz to.
Tomicek
Doświadczony Junior
**


3
85 posts 23 threads Dołączył: Oct 2020
22-02-2022, 12:30 -
#5
(22-02-2022, 12:13)Sandro85 napisał(a): W Poniedziałek wszedłem wieczorem po 23 bo wcześniej nie miałem czasu, w Niedzielę jechałem ostatni bieg SA, na SK nic nie ustawiałem ani silnika ani opon, zębatki, to czemu było SA ustawione?? Po zawodach powinno wracać do domyślnych ustawień. EH, jak nie defekt nowego świeżego silnika, to pełno upadków, to teraz to.

A na pewno miałeś ustawioną taktykę domyślną w ustawieniach? Jeśli skończył Ci się vip jakiś czas temu i go odnowiłeś, ale nie ustawiałeś ponownie taktyki domyślnej to będziesz miał w resecie taktyki po zawodach ustawione "brak zmian" (sam tak miałem a pare dni temu wykupywałem vipa i nie wróciło do neutralnej)
LIGA POLSKA
1' - 11' - Filet z Mintaja - 1323pkt - 1,718
GM_Kabat
Administrator
*******


5
860 posts 21 threads Dołączył: May 2020
22-02-2022, 12:38 -
#6
Graudenz i Tomicek dobrze wyjaśnili - Po wygaśnięciu VIP reset taktyki zawsze wraca do "bez zmiany" i ponowne wykupienie VIPa już go nie zmienia (nie wiemy czy na pewno chciałbyś zmienić na to co było wcześniej, czy wolisz nadal mieć "bez zmiany"). No i w konsekwencji SA w ostatnim meczu w niedzielę, brak zmiany ręcznej (oraz automatycznej) i poniedziałek przejechany SA oznaczały spadek formy o 12 (2+5*2).
Graudenz
Doświadczony Junior
**


7
222 posts 14 threads Dołączył: Oct 2020
22-02-2022, 16:18 -
#7
(22-02-2022, 12:13)Sandro85 napisał(a): EH, jak nie defekt nowego świeżego silnika, to pełno upadków, to teraz to.

akurat defekt na świeżym , stuningowym, motorku w jego pierwszym biegu jest normą Big Grin z reguły łapie takie defekty wlasnie. za mocny ogień na tłoki idzie, a przecież to nowy silnik… na dotarciu jeszcze Wink

Co do Twojego bledu z formą, średnio raz na sezon ktoś zgłasza, że mu forma spadla sama. Nie Ty pierwszy i nie ostatni na pewno.
Kapusta
Doświadczony Junior
**


1
103 posts 13 threads Dołączył: Oct 2020
22-02-2022, 17:43 -
#8
ty kolego ja cie rozumim nie przejmuj sie
tez mialem identyczna akcje i pewno parenascie osob tak samo
tutaj to jest jak z karta kredytowa spoznisz sie jeden dzien to juz nad czyms stracisz .
i muszisz tez czytac faq raz na tydzien .. bo rozne rzeczy sa dodawane
tu na forum cos pisac albo rozmowa z adminami to strata towjego czasu.
pozdro


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości