Zaloguj się bądź zarejestruj
Typowanie - Pozostałe zawody 2022
Started by Roberto666


Rate this topic
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


32 posts in this topic
Roberto666
Moderator
*****


1
532 posts 26 threads Dołączył: Oct 2020
18-04-2022, 11:19 -
#21
1. Bartosz Zmarzlik
2. Maciej Janowski
3. Przemysław Pawlicki
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Roberto666
Moderator
*****


1
532 posts 26 threads Dołączył: Oct 2020
18-04-2022, 21:13 -
#22
Wyniki typowania Finału ZK

[Obrazek: W4.png]

Klasyfikacja po 4 zawodach

[Obrazek: T4.png]
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Roberto666
Moderator
*****


1
532 posts 26 threads Dołączył: Oct 2020
14-05-2022, 10:46 -
#23
Rozpoczynamy typowanie
Finału Drużynowych Mistrzostw Europy w Poznaniu

Typowanie zostanie zamknięte w niedzielę 15.05.2021 o godzinie 14:00



Lista startowa: 

Dania (kaski czerwone)
1. Leon Madsen
2. Patrick Hansen
3. Anders Thomsen
4. Rasmus Jensen
5. Frederik Jakobsen

Szwecja (kaski niebieskie)
1. Jacob Thorssell
2. Fredrik Lindgren
3. Pontus Aspgren
4. Oliver Berntzon
5. Kim Nilsson

Polska (kaski białe)
1. Patryk Dudek
2. Janusz Kołodziej
3. Maciej Janowski
4. Bartosz Zmarzlik
5. Kacper Woryna

Wielka Brytania (kaski żółte)
1. Robert Lambert
2. Daniel Bewley
3. Adam Ellis
4. Chris Harris
5. Tom Brennan


SZABLON TYPOWANIA:

1 -
2 -
3
Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2022, 14:04 przez Roberto666.
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Pluskwa
Doświadczony Junior
**


1
202 posts 4 threads Dołączył: Oct 2020
14-05-2022, 11:54 -
#24
1 - Polska
2 - Dania
3 - Szwecja
X von Amor
Doświadczony Junior
**


0
121 posts 0 threads Dołączył: Mar 2021
14-05-2022, 14:50 -
#25
1 - Polska
2 - Dania
3 - Szwecja
Sidney68
*** Pasterz Baranów ***
**


0
235 posts 6 threads Dołączył: Oct 2020
14-05-2022, 18:06 -
#26
1...Polska
2...Dania
3...Szwecja
                                               Heart Sidney68  Heart
Roberto666
Moderator
*****


1
532 posts 26 threads Dołączył: Oct 2020
15-05-2022, 13:56 -
#27
1 - Polska
2 - Dania
3 - Szwecja
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Roberto666
Moderator
*****


1
532 posts 26 threads Dołączył: Oct 2020
21-05-2022, 20:39 -
#28
Wyniki typowania Finału DME

[Obrazek: W5.png]

Klasyfikacja po 5 zawodach

[Obrazek: T5.png]
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Roberto666
Moderator
*****


1
532 posts 26 threads Dołączył: Oct 2020
15-06-2022, 16:23 -
#29
Rozpoczynamy typowanie Finału Brązowego Kasku w Tarnowie

Typowanie zostanie zamknięte w czwartek 16.06.2022 o godzinie 16:30



Lista startowa: 

1. Damian Ratajczak (Unia Leszno)
2. Krzysztof Lewandowski (Apator Toruń)
3. Sebastian Szostak (TŻ Ostrovia)
4. Mateusz Affelt (Apator Toruń)
5. Franciszek Karczewski (Wilki Krosno)
6. Kacper Grzelak (TŻ Ostrovia)
7. Krzysztof Sadurski (Wilki Krosno)
8. Maksym Borowiak (Unia Leszno)
9. Jakub Krawczyk (TŻ Ostrovia)
10. Kacper Łobodziński (GKM Grudziądz)
11. Hubert Jabłoński (Unia Leszno)
12. Oskar Paluch (Stal Gorzów)
13. Aleksander Grygolec (Orzeł Łódź)
14. Wiktor Rafalski (GKM Grudziądz)
15. Wiktor Przyjemski (Polonia Bydgoszcz)
16. Kajetan Kupiec (Włókniarz Częstochowa)

17. Paweł Trześniewski (ROW Rybnik)
18. Piotr Świercz (Unia Tarnów)


SZABLON TYPOWANIA:

1 -
2 -
3 -
Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-06-2022, 16:52 przez Roberto666.
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Pluskwa
Doświadczony Junior
**


1
202 posts 4 threads Dołączył: Oct 2020
15-06-2022, 19:11 -
#30
1 - Wiktor Przyjemski (Polonia Bydgoszcz)
2 - Oskar Paluch (Stal Gorzów)
3 - Kacper Łobodziński (GKM Grudziądz)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości