Zaloguj się bądź zarejestruj
Typowanie - PGE Ekstraliga 2022
Started by Roberto666


Rate this topic
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


96 posts in this topic
Roberto666
Moderator
*****


1
532 posts 26 threads Dołączył: Oct 2020
10-04-2022, 14:43 -
#11
Arged Malesa Ostrów - ZOOleszcz GKM Grudziądz 48:42
Betard Sparta Wrocław - For Nature Solutions Apator Toruń 49:41
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Roberto666
Moderator
*****


1
532 posts 26 threads Dołączył: Oct 2020
11-04-2022, 08:42 -
#12
Wyniki typowania I kolejki

[Obrazek: W1.png]

Klasyfikacja po 1 kolejce

[Obrazek: T1.png]


Rozpoczynamy typowanie II kolejki PGE Ekstraligi

Każdy mecz można typować do godziny jego rozpoczęcia!
W nawiasach data i godzina rozpoczęcia spotkania.


For Nature Solutions Apator Toruń - Arged Malesa Ostrów (16.04. godz. 18:00)
ZOOleszcz GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław (16.04. godz. 20:30)
Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów (17.04. godz. 16:30)
Motor Lublin - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa (17.04. godz. 19:15)
Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-05-2022, 13:09 przez Roberto666.
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Pluskwa
Doświadczony Junior
**


1
202 posts 4 threads Dołączył: Oct 2020
11-04-2022, 10:14 -
#13
For Nature Solutions Apator Toruń - Arged Malesa Ostrów (16.04. godz. 18:00) 49:41
ZOOleszcz GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław (16.04. godz. 20:30) 41:49
Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów (17.04. godz. 16:30) 47:43
Motor Lublin - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa (17.04. godz. 19:15) 47:43
betard
Doświadczony Junior
**


0
202 posts 4 threads Dołączył: Oct 2020
15-04-2022, 17:34 -
#14
For Nature Solutions Apator Toruń - Arged Malesa Ostrów (16.04. godz. 18:00) 55:35
ZOOleszcz GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław (16.04. godz. 20:30) 43:47
Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów (17.04. godz. 16:30) 47:43
Motor Lublin - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa (17.04. godz. 19:15) 50:40
X von Amor
Doświadczony Junior
**


0
121 posts 0 threads Dołączył: Mar 2021
16-04-2022, 10:39 -
#15
For Nature Solutions Apator Toruń - Arged Malesa Ostrów (16.04. godz. 18:00) 58:32
ZOOleszcz GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław (16.04. godz. 20:30) 41:49
Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów (17.04. godz. 16:30) 50:40
Motor Lublin - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa (17.04. godz. 19:15) 52:38
Roberto666
Moderator
*****


1
532 posts 26 threads Dołączył: Oct 2020
16-04-2022, 11:49 -
#16
For Nature Solutions Apator Toruń - Arged Malesa Ostrów (16.04. godz. 18:00) 56:34
ZOOleszcz GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław (16.04. godz. 20:30) 47:43
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Sidney68
*** Pasterz Baranów ***
**


0
235 posts 6 threads Dołączył: Oct 2020
16-04-2022, 17:06 -
#17
For Nature Solutions Apator Toruń - Arged Malesa Ostrów 50-40
ZOOleszcz GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław 50-40

Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów 50-40
Motor Lublin - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa 50-40
Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-04-2022, 17:07 przez Sidney68.
                                               Heart Sidney68  Heart
GM_Kabat
Administrator
*******


5
788 posts 20 threads Dołączył: May 2020
16-04-2022, 20:52 -
#18
Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów (17.04. godz. 16:30) 50:40
Motor Lublin - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa (17.04. godz. 19:15) 54:36
Roberto666
Moderator
*****


1
532 posts 26 threads Dołączył: Oct 2020
17-04-2022, 10:38 -
#19
Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów (17.04. godz. 16:30) 47:43
Motor Lublin - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa (17.04. godz. 19:15) 49:41
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Roberto666
Moderator
*****


1
532 posts 26 threads Dołączył: Oct 2020
19-04-2022, 19:08 -
#20
Wyniki typowania II kolejki

[Obrazek: W2.png]

Klasyfikacja po 2 kolejce

[Obrazek: T2.png]


Rozpoczynamy typowanie III kolejki PGE Ekstraligi

Każdy mecz można typować do godziny jego rozpoczęcia!
W nawiasach data i godzina rozpoczęcia spotkania.


Motor Lublin - ZOOleszcz GKM Grudziądz (22.04. godz. 18:00)
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno (22.04. godz. 20:30)
Arged Malesa Ostrów - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa (24.04. godz. 16:30)
Moje Bermudy Stal Gorzów - For Nature Solutions Apator Toruń (24.04. godz. 19:15)
Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-05-2022, 13:11 przez Roberto666.
[Obrazek: rqIIu1o.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości