eWinner Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra (04.04. godz. 16:30) 41:49
Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów (04.04. godz. 19:15) 49:41
eWinner Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra 53:37
Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów 55:35
eWinner Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra 52 - 38
Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów 54 - 36
Wyniki typowania I kolejki
Klasyfikacja po 1 kolejce
Rozpoczynamy typowanie II kolejki PGE Ekstraligi
Każdy mecz można typować do godziny przed jego rozpoczęciem!
W nawiasach data i godzina rozpoczęcia spotkania.
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz (09.04. godz. 18:00)
Betard Sparta Wrocław - eWinner Apator Toruń (09.04. godz. 20:30)
Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin (11.04. godz. 16:30)
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno (11.04. godz. 19:15)
Falubaz Zielona Góra - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz 52:38
Betard Sparta Wrocław - eWinner Apator Toruń 55:35
Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin 49:41
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 46:44
Falubaz Zielona Góra - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz (09.04. godz. 18:00) 53:37
Betard Sparta Wrocław - eWinner Apator Toruń (09.04. godz. 20:30) 51:39
Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin (11.04. godz. 16:30) 51:39
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno (11.04. godz. 19:15) 47:43
Falubaz Zielona Góra - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz 52:38
Betard Sparta Wrocław - eWinner Apator Toruń 55:35
Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin 52:38
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 48:42
Falubaz Zielona Góra - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz 50:40
Betard Spatra Wrocław - eWinner Apatot Toruń 52:38
Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin 47:43
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno 45:45
Falubaz Zielona Góra - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz 52:38
Betard Sparta Wrocław - eWinner Apator Toruń 51:39
Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin 53:37
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 42:48
Falubaz Zielona Góra - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz 52:38
Betard Sparta Wrocław - eWinner Apator Toruń 53:37
Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin 51:39
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 42:48