Wyniki typowania II kolejki
Klasyfikacja po 2 kolejce
Rozpoczynamy typowanie III kolejki PGE Ekstraligi
Każdy mecz można typować do godziny przed jego rozpoczęciem!
W nawiasach data i godzina rozpoczęcia spotkania.
Fogo Unia Leszno - eWinner Apator Toruń (24.04. godz. 18:00)
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Marwis.pl Falubaz Zielona Góra (24.04. godz. 20:30)
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów (25.04. godz. 16:30)
Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław (25.04. godz. 19:15)
Fogo Unia Leszno - eWinner Apator Toruń 53:37
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra 48:42
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów 42:48
Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław 50:40
Fogo Unia Leszno - eWinner Apator Toruń 55:35
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra 49:41
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów 38:52
Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław 47:43
Fogo Unia Leszno - eWinner Apator Toruń 52-38
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra 50-40
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów 36-54
Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław45-45
Fogo Unia Leszno - eWinner Apator Toruń 58:32
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra 49:41
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów 42:48
Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław 50:40
Fogo Unia Leszno - eWinner Apator Toruń 57:33
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra 49:41
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów 42:48
Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław 48:42
Fogo Unia Leszno - eWinner Apator Toruń (24.04. godz. 18:00) 55:35
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra (24.04. godz. 20:30) 47:43
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów (18.04. godz. 16:30) 39:51
Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław (18.04. godz. 19:15) 49:41
Fogo Unia Leszno - eWinner Apator Toruń 55:35
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra 50:40
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów 42:48
Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław 47:43
Fogo Unia Leszno - eWinner Apator Toruń 50-40
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra 50-40
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów 50-40
Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław 50-40
Fogo Unia Leszno - eWinner Apator Toruń 52:38
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra 51:39
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów 40:50
Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław 49:41