SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: Baraże
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Chciałbym się dowiedzieć dlaczego nie jest płacone za punkty w barażach.Czy baraże o awans lub spadek to jakaś kara. Jeżeli nie jest płacone to też nie powinien zużywać się sprzęt .Nie wiem czy chcecie żeby ta gra była bardziej realna czy fantazja przecież w normalnym żużlu nie ma czegoś takiego że w barażach nie płacą za punkty.Pozdrawiam
w naszym mniemaniu baraże są dodatkowym meczem, dla wybranej grupy a NIE DLA WSZYSTKICH.
zatem baraże można traktować jako:
- karę - w znaczeniu trzeba było próbować ich uniknąć
- nagrodę - dzięki nim możesz być ligę wyżej
- lub okazją do nabijania kasy bokiem - nie chcemy awansować, więc odpuszczamy wygranie ligi, a w barażu jedziemy na klubowym sprzęcie - dodatkowe tokeny i kasa za nic

w zależności od punktu siedzenia, widzimy takie oto punkty widzenia. dlatego uznaliśmy, że baraże nie będą płatne
Ale wątpię żeby było żonglowanie bezpośrednich awansów czy spadków z barażami przecież to ryzyko że mogą po barażach nie awansować lub spaść chyba że z góry już zakładacie że te drużyny w barażach nie mają szans.Po drugie jest masa słabych zawodników gdzie nie osiągają takich wyników jak zawodnicy nie będę wymieniał którzy zdobywają trofea i kasę za zajęcia wysokich miejsc w zawodach indywidualnych gdzie zarobkowo odstają od innych a co wiążę się z tym i sprzętowo.Wiem co napiszecie że wszyscy mają równe szanse ale to nieprawda wystarczy popatrzeć jak te same osoby zdobywają trofea więc taki zwykły Kowalski jakby zarobił w tych barażach to by naprawdę nic się nie stało przecieź to nie są jakieś wielkie pieniądze bo jeszcze trzeba te punkty zrobić .I na koniec Niedzielny mecz z Żuźlowymi Pytrami mam wrażenie że udpuścili ten mecz ponieważ wiedzą że za baraże nic nie zarobią a sprzęt zużyją a skąd wziąśc kasę na nowy no właśnie.

I jeszcze jedno po co są te baraże zróbcie niech awansują bezpośrednio 2 drużyny i spadają 2 drużyny i problem rozwiązany.
Przecież na ten moment spadają 2 drużyny. Jeżeli dołożyć jeszcze Twój plan to spadałyby 4 drużyny Big Grin

Według Twojego toku myślenia - trzy pierwsze drużyny kończyłyby sezon z medalem, czwarta drużyna utrzymywałaby się po prostu w lidze, a drużyny 5-8 leciałyby niżej
Dokładnie tak jak piszesz Monti pisałem w biegu bo miałem mecz w tym czasie. Chodziło mi o drużyny barażowe .

Wszystko powinno zostać jak jest tylko normalnie powinno być płacone i tyle.Kolega Miervug pyta się żebyście napisali więcej o barażach bo z FAQ nic nie rozumie kto z kim jeżdzi.Bo FAQ-pomoc w pytaniu o baraże podane są terminy a nie zasady-kto z kim.Pozdrawiam i miłej zabawy .
Ogólnie Ci powiem, że pod uwagę musisz wziąć rozstawienie lig.

Ekstraliga - 8 drużyn
1 liga - 2 grupy po 8 drużyn
2 liga - 4 grupy po 8 drużyn ... i tak dalej.

Np.
Z Ekstraligi spadają bezpośrednio drużyny z miejsc 7-8, a wskakują drużyny z miejsca 1 w lidze 1.1 oraz 1.2. Baraże w Ekstralidze jadą drużyny z miejsc 5-6 z drużynami, które zajęły miejsce 2 w lidze 1.1 oraz 1.2.
(07-12-2020, 17:51)GM_Arek napisał(a): [ -> ]w naszym mniemaniu baraże są dodatkowym meczem, dla wybranej grupy a  NIE DLA WSZYSTKICH.
zatem baraże można traktować jako:
- karę - w znaczeniu trzeba było próbować ich uniknąć
- nagrodę - dzięki nim możesz być ligę wyżej
- lub okazją do nabijania kasy bokiem - nie chcemy awansować, więc odpuszczamy wygranie ligi, a w barażu jedziemy na klubowym sprzęcie - dodatkowe tokeny i kasa za nic

w zależności od punktu siedzenia, widzimy takie oto punkty widzenia. dlatego uznaliśmy, że baraże nie będą płatne
Tylko czy  czasem to nie byla najwieksza bolączka  baraży w poprzedniej grze? Pamietam, ze nikt nigdy nie chcial jezdzic barazy , bo nie bylo za nie kasy. 
Umówmy sie jak ktos pojedzie baraze na klubowym to fortuny nie zarobi..  Teraz sprzet znaczy troche wiecej i troche trudniej zbierac na niego kase. Baraze to dwa mecze gdzie tez sie jedzie superpasyw, superagresja czyli mozna mocno sobie popsuc forme przed DPŚ , ktora trzeba odbudowywc trenerem osobistym. Podsumowujac bedzie trzeba grubo dokladac do baraży.", gdzie reszta bedzie spokojnie czekać na DPŚ.
Bardzo ładnie to sformułowałeś nie mam więcej pytań pamiętam też ze Speedway.S że wszystkich to wkurzało bo to nie jest sprawiedliwe.
Nie wszystkich, wkurzało to co sezon tych, co akurat w barażach jechali. Nie widzę opcji by teraz wkurzać tych, co baraży uniknęli możliwością dodatkowego zarabiania $ oraz (SZCZEGÓLNIE) T za mecze, w których inni nie mogą jechać. Podstawową zasadą w SH jest RÓWNA ilość startów. Odhylenia wynikają jedynie z wieku (senior/junior) oraz możliwości jazdy w zawodach rangi mistrzostw świata i tak zostanie. Baraże nie będą dodatkowo płatne - uważasz, że to zbędne koszty - jedź na sprzęcie klubowym albo jakimś złomie poligowym, rywal nie będzie z tego powodu płakał. Wink
Wlasnie wkurzalo wszystkich, bez wzgledu czy ktos jechal baraze czy nie. W tym temacie wszyscy gracze są zgodni, baraze za darmo byly i będą do kitu.
cytujac Arka
"- lub okazją do nabijania kasy bokiem - nie chcemy awansować, więc odpuszczamy wygranie ligi, a w barażu jedziemy na klubowym sprzęcie - dodatkowe tokeny i kasa za nic"

Zapomniales o jednym. baraze wtedy jedziesz z druzyna z wyzszej ligi gdzie 90% takich dwumeczy konczy sie porażką dla druzyny z nizszej ligi. Na klubowym sprzecie, z ligą wyżej? nie wiem o jakim zarobku mowa w takiej sytacji. Bo chyba nie o tych 5 Tokenach = 500$ , a jezeli to taki problem te 5 T , to moznaby wylaczyc Tokeny na baraze.

a za DPS kasa bedzie? bo idac tym tokiem rozumowania nie powinna byc , bo tylko garstka osób sie tam
zalapie, a cwiercfinal, polfinal i final to duzo kasy i tokenow do zarobienia.
Stron: 1 2 3 4 5 6