SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: Kolejne zmiany w silniku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Ja mam taką propozycję, zeby zamiast zmieniać silnik, wymienić nieudaczników odpowiedzialnych za tworzenie gry. Od dłuższego czasu pokazują bowiem, że nie mają pojęcia o tym co robią i wszystko jest ekperymentem. Zro pomysłu, zero wizji rozwoju, poza podwyższaniem ceny za VIPa. Mam propozycję, niech ta gra sobie hula, a wy się nie wpier... bo nie macie zielonego pojecia na temat tego czym się zajmujecie. SPS był serią błędów, a SH, to nawet seria błędów nie jest. Zajmijcie się może czym innym, może domem, chociaż niektórym z was i to nie wychodzi Wink
O! Bardzo merytoryczne argumenty, Cobra. Naprawdę szacun za umiejętność dyskutowania.

@Malina_a
Ja też tak zrozumiałem bunge i JEŚLI cokolwiek w tym kierunku zrobimy, to na pewno nie "zaczynajcie od zera" tylko właśnie "rozłóżcie to co macie".
(13-06-2021, 22:20)kargulkssg1947 napisał(a): [ -> ]Tak sobie czytam wasze posty i jestem mega rozbawiony .Silnik zły zmiany złe wszystko złe....Ale czy jadąc 2 pierwsze sezony gdy ta sama grupa ludzi wygrywa już od początku 1 sezonu to cała reszta graczy płakała???? Nie!!! Każdy jechał trenował i bawił się grą ale nagle zmiany i mam wrażenie ze płacz nie ustanie puki te same grajki co zawsze nie zaczną wygrywać. A pisanie o tym że po sezonie gdy tak nadal będzie dużo graczy da sobie spokój moja odpowiedz brzmi następująco...nie płakać napić się mleka i krzyż na drogę[Obrazek: biggrin.png]

Jest to grupa płacząca i zakrzykująca od początku SpSa  Smile
Z tym krzyżem to nie miej złudzeń, ja już od kilku sezonów z utęsknieniem czekam, aż chociaż jednemu cudem wydmuszki zmienią się w cohones i spełni swą obietnicę o odejściu  Big Grin

(14-06-2021, 16:40)GM_Kabat napisał(a): [ -> ]O! Bardzo merytoryczne argumenty, Cobra. Naprawdę szacun za umiejętność dyskutowania.

@Malina_a
Ja też tak zrozumiałem bunge i JEŚLI cokolwiek w tym kierunku zrobimy, to na pewno nie "zaczynajcie od zera" tylko właśnie "rozłóżcie to co macie".

No JEŚLI tak zrobicie, to każdemu nowemu graczowi musicie dać od razu sumę 48 i żeby też mógł sobie rozłożyć Tongue
(14-06-2021, 16:40)GM_Kabat napisał(a): [ -> ]O! Bardzo merytoryczne argumenty, Cobra. Naprawdę szacun za umiejętność dyskutowania.

@Malina_a
Ja też tak zrozumiałem bunge i JEŚLI cokolwiek w tym kierunku zrobimy, to na pewno nie "zaczynajcie od zera" tylko właśnie "rozłóżcie to co macie".

Dokładnie tak, obecną sumę z możliwością podziału na nowo pisze o tym od początku tej Waszej "minimalnej" korekty

(14-06-2021, 16:51)Asteck666 napisał(a): [ -> ]
(14-06-2021, 16:40)GM_Kabat napisał(a): [ -> ]O! Bardzo merytoryczne argumenty, Cobra. Naprawdę szacun za umiejętność dyskutowania.

@Malina_a
Ja też tak zrozumiałem bunge i JEŚLI cokolwiek w tym kierunku zrobimy, to na pewno nie "zaczynajcie od zera" tylko właśnie "rozłóżcie to co macie".

No JEŚLI tak zrobicie, to każdemu nowemu graczowi musicie dać od razu sumę 48 i żeby też mógł sobie rozłożyć Tongue

Dlaczego niby 48 ??? Bo Ty masz tyle? Najwyższa suma w grze to 50 Wink
No nie chciałem żeby mnie wyprzedził w pierwszym biegu Tongue
To ja mam inny pomysł - po co to budowanie zawodników (trenowanie), skoro w grze ma chodzi ćo to, aby nowi mieli szanse - Zróbmy reset- każdy ma 60 skilla na start, po 10 każdy i niech każdy kombinuje ze spadkami, treningiem tygodniowym (limit 60 max utrzymany).
Nowy gracz będzie miał od razu szanse zaistnieć, a tylko od nas będzie zależeć jak rozłożymy skille...Tylko komu będzie się chciało od nowa zaczynacTongue
Zmiany od 4. sezonu cz 1
Drodzy Gracze,
Mając na uwadze Wasze zdanie na temat ewolucji silnika biegowego postanowiliśmy jeszcze raz skalibrować wpływ poszczególnych umiejętności oraz transparentnie Was o tych zmianach poinformować.


Od 4. sezonu:
* wpływ umiejętności odpowiedzialnych za pogodę zostanie pomniejszony dokładnie o połowę tego, ile dodano im przed sezonem 3.
* skorygowany zostanie wpływ umiejętności torowych. Większe znaczenie zostanie przypisane głównemu skillowi dla danej nawierzchni.
* przed rozpoczęciem nadchodzącego sezonu Gracze będą mieli możliwość ponownego rozłożenia umiejętności w ramach posiadanej sumy.


Powyższe zmiany wchodzą od 4. sezonu.
Analizujemy również system finansowy, który wprowadziliśmy w tym sezonie. Nie wykluczamy zmian w tym obszarze.
Szczerze zmiany zmianami ale ostatni pkt z dupy chodzi o rozłożenie skilli?

Są namowy Oki dostaliśmy po dupie ci co poszli w torowe ale czy jest sens wprowadzenia rozkładu skilli ?

Sorki ale słownik żyje swoim światem

Panowie zastanówcie się nad rozkładem skilli

Ale wsumie czekam na opinie innych graczy

Zrobiliście blad Oki przewracając gre o ql180stopni

A teraz z rozkładem skilli robicie to samo

Moim zmiany co wprowadzicie wystarcza i nie jest potrzebny nowy rozklad skilli

A jeżeli już tak to zacznijmy od nowa
Nie wierzę, w to co czytam... Kolejna zmiana, Admini bardzo łatwo się ugieliście... Rozumiem, że jak teraz znajdę kilkunastu niezadowolonych to zmienicie silnik dla nas Wink
Tak jak zapewne przeczytałeś (czy ze zrozumieniem to nie wiem), wsłuchując się w opinie graczy. Uważam, że taki ruch był konieczny.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8