SpeedwayHero - forum

Pełna wersja: Zmniejszenie liczby nacji z 16 na 8
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Jak w Aktualnościach: w celu utrzymania odpowiedniego poziomu atrakcyjności rozgrywek indywidualnych, rozpatrujemy od przyszłego sezonu zmniejszenie liczby dostępnych w grze nacji z 16 na 8. W tym celu planujemy przeprowadzić obowiązkową ankietę, w której każdy z graczy wybierze 8 nacji, które jego zdaniem powinny pozostać dostępne. Po ankiecie wszyscy gracze będą mieli ponowną możliwość wyboru swej narodowości spośród 8 wybranych.
Pomysł na chwilę obecną dla mnie całkiem spoko. Rozumiem że bez ruszania skilli.
Co później z DPŚ/DPŚJ? Rozgrywki będą opierały się jedynie na 2 rundach?
Dobry pomysł
Pomysł ciekawy ale co z zawodami juniorskimi? Nawet po zmniejszeniu nacji o połowę dalej medale będą zdobywać boty Smile
Zrobić limit kont na kraj aby się bardziej zrównała rywalizacja. Kazdy wybiera kraj inny niż dotychczas.
Dobry pomysł jestem za tylko ciekaw jestem jakie nacje zostaną?
Takie, które wybiorą gracze. Bedzie 16 krajów w ankiecie i bedziesz mógł oddać 8 głosów. W grze zostanie 8 nacji, na które bedzie najwiecej głosów uzbieranych.
Lepiej zrobić międzynarodowe zawody i tyle, jeżeli nie ma tylu graczy a najlepiej to byłoby przyciągnąć nowych graczy, no ale jest jak jest.
Może zmienić też format rozgrywania DPS i DPSJ. Jeśli będzie 8 nacji, to w DPS podzieliłbym drużyny na 2 grupy, w której rozgrywane by były 3 turnieje, każdy na innej nawierzchni i do finału wchodzą po 2 najlepsze drużyny z grupy i tam znowu 3 rundy, każda na innej nawierzchni. Albo jeszcze inaczej, DPS zrobić w formie meczów ligowych. Drużyny składałyby się z 6 graczy (5 z IMK + 1 IMKJ, albo 6 z IMK), 2 grupy kazdy z każdym, 2 najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do 1/2 finału, w której by obowiązywał system PO i potem finał i mecz o 3 miejsce. DPSJ zamieniłbym na mistrzostwa par i zrobić jedna grupę 8 drużyn i 3 albo 6 rund każda na innej nawierzchni.
Stron: 1 2 3 4