Zaloguj się bądź zarejestruj

Shoutbox archive
avatar
dziś przedłużone wyjątkowo okno transferowe, jutro rano zrzut BOTów będzie i potem terminarz
avatar
Terminarz będzie jutro polosowany, w kalendarzu cała rozpiska jest Smile
avatar
czwartek a terminarza nadal nie ma. Czas się obudzić.
avatar
@Malina_a Jestem jak najbardziej za Smile
avatar
nikt nie każe Wam obniżać pensji w 2 lidze Big Grin wystarczy że je podwyższycie w 1 i ekstra, żeby opłacało się w nich jechać Wink w tym momencie ledwo da sie koniec z końcem powiązać. Poza tym te jednakowe wypłaty w przedziałach punktowych to też temat rzeka.
avatar
a jak się "zestarzeją" to będą mieli ten sam dylemat co Wy i też będą przez nowych młodych naciskani Big Grin
avatar
tyle że ci nowi będą chcieli nawiązać walkę z Wami a jak mają to zrobić skoro skillowo ogromnie odstają? może chociaż mogąc zarobić co nieco kupią jakiś dobry sprzęt i od czasu do czasu postarają się o niespodziankę
avatar
Obecnie tak ale jak już gracze przejdą na seniorkę to będzie to dosyć słabo wyglądać, że początkujący gracz z 3 ligi zarabia tyle samo co z Ekstraligi i w dodatku ten początkujący gracz będzie miał więcej zawodów (BK,SK,IMKJ,DPŚJ). No i gracze którzy odpadają z zawodów indy i jadą już tylko np o 30 miejsce też powinni mniej zarabiać niż finaliści.
avatar
pensje obniżą się jedynie przez BOTy bo tam łatwiej dobrze zapunktować
avatar
i nie widzimy powodu dla którego mieliby przez to być "karani" niższą pensją
avatar
obecnie w każdej lidze jadą zawodnicy na zbliżonym poziomie, często trafili do ligi 2 a nie E przez przypadek, nie z własnej winy
avatar
a co do wypłat - tak, będą takie same kwoty wyjściowe w każdej lidze
avatar
niestety w tym wypadku co sezon będzie podobna sytuacja i trzeba się przyzwyczaić
avatar
terminarz możemy robić dopiero po oknie transferowym i zrzucie BOTów
avatar
Co z terminarzem? Jak rozplanować dodatkowy trening jak nie wiemy jak z jazdą w przyszłym tygodniu? Znowu robimy loterię tym razem z trafianiem treningu?
avatar
punktówka to po ścieżce i multikontach największa dętka gry a nie było nawet w nominacji Sad
avatar
Siemano, szukam zawodnika do angielskiej, może ktoś chętny????
avatar
bo tak się podoba adminom i ciul wam w d... Big Grin
avatar
Dagomirowi bardziej chodziło o to co reszcie. Czyli dlaczego gracz za komplet w elidze ma tyle samo kasy co inny gracz za komplet w 2 lidze Tongue
avatar
Aktualności mówią tylko o śmiesznych procentach względem BOTów w drużynie. Gracz jadący przeciw drużynie BOTów w 3 lidze za komplet ma 70% czyli 3500$. Mało?
avatar
tjaaa.... i to by było na tyle w temacie "gracze na pewno chociaż aktualności czytają"... Tongue
avatar
W pierwszym sezonie można to jeszcze było od biedy zrozumieć.
avatar
Mam pytanie. Z punktówką dalej będzie patola, że w elidze dostaje się tyle samo co w 3 lidze?
avatar
Najważniejsze że Polska już nie jedzie Sad
avatar
DPS mega... wyrownana stakwa walka w kazdym biegu i nerwy do konca o awans oby jak najwiecej takich zawodow
avatar
Dokładnie w każdym ćwierćfinale działo się do ostatniego biegu!
avatar
Ale takich emocji właśnie brakowało Big Grin
avatar
Mega ścisk w tabeli
avatar
Jak wrażenia po DPS? Jak dla mnie bardzo fajne zawody i każdy ćwierćfinał ciekawy
avatar
he,llo mordeczkiSmile
avatar
Przecież to jakiś troll. Już go nie karmie :p
avatar
Panowie, wiem że nie pałacie do siebie sympatią, ale trzymajcie jakiś poziom, bo jeden i drugi wypada żenująco w tej przepychance Sad
avatar
dla nie koniec tematu. Teraz napisz fajny donos że koleś cię dojechał. Bez odbiotu
avatar
udawaj dalej że nie miałeś multi. Tak się składa ze pana kabata znam znacznie dłużej niż ty. masz szczurku lat. Gówno wiesz i udajesz mądrego i fajnego.
avatar
avatar
O czym Ty w ogóle piszesz? Big Grin nie wyleciałem nigdy z żadnego SpS. Jakie 5 kont do pochwał? Big Grin co Ty ćpiesz?
avatar
szczytem to jest wpisywanie sobie pochwał z 5 kont. To tak jak na fece lajkować swoje posty
avatar
dziewczyno w SPS za multi wyleciałeś. Masz słabą pamięć? Dla mnie jesteś zwykłym frajerem bez żadnego zdania. Wyślesz może co ty zrobiłeś w tej grze?
avatar
Ty mulciarzu w ogóle nie powinieneś się produkować. Pozostała Ci gra na nowym koncie Tongue
avatar
sam jesteś porażką. Nie masz nic do powiedzenia to siedzisz cicho.
avatar
HP to porażka
avatar
szkoda że z tego HP nie ma żadnych wniosków dla graczy i przede wszystkim twórców tej gry
avatar
Będzie, o 22 Smile
avatar
będzie dziś ten programik na yt?
avatar
Mozna by pogode losowac jak kulki w treningu w SPSie, po 38 na sezon (112 ligowych + 2 barazowe)
avatar
bo albo ten % cos slabo dziala, albo wiekszosc slonc sie rozeszla po nizszych ligach Tongue
avatar
kazdq polska liga ma osobne szanse % na slonce czy wszystkie polskie ligi są w puli jednej?
avatar
pogoda w elidze (licząc po dwie na mecz) 112: 35 slonce , 34 chmura, 43 deszcz Tongue
avatar
avatar
Czas pokaże Smile
avatar
jak wszyscy zrezygnują, to może Sid w końcu coś w tej grze zdobędzie Tongue
avatar
dzięki Tomicek
avatar
avatar
Zobaczymy jakie sito się zrobi w zespołach , na starcie nowego sezonu... Wielu rezygnuje , a i kolejni się nie pchają.
avatar
Jednego i drugiego Wink
avatar
hej! Mam pytanie. "UWAGA - w spotkaniach barażowych nie będzie naliczane zużycie sprzętu". Czy to dotyczy wytrzymałości, osiągów, czy jednego i drugiego?
avatar
FAQ usunięcie konta
avatar
Jak można usunąć konto ?
avatar
a Grisza pechowiec sezonu? xD
avatar
witam
avatar
jeśli problemem jest coś na co chyba nikt publicznie przez cały sezon nie narzekał albo narzekanie było minimalne (ja sobie nie przypominam) to tylko się cieszyć i życzyć sobie więcej TAKICH problemów w grze Big Grin
avatar
pola startowe w Dętce? serio???
avatar
Smile
avatar
Już skasował Twoją wiadomość Tongue
avatar
Kabat wejdziesz na PW w grze?
avatar
ja bym dodał tylko 5 zeta do tej końcówki 21
avatar
avatar
ahh, ok, ten skład wprowadza w błąd moim zdaniem, powinno być zespoły finału.
avatar
sklad finalu, w kolejnosci 1 msc 2 msc itd
avatar
Pytanie dotyczące konkursu związanego z DPS - mam typować skład zawodników czy jak ??
avatar
czat repki kiedy bedzie?
avatar
aa podziękować, podziękować Big Grin
avatar
NIEMCY, FRANCJA, WIELKA BRYTANIA, DANIA
avatar
SŁOWENIA, USA, NORWEGIA, UKRAINA
avatar
POLSKA, ŁOTWA, CZECHY, AUSTRALIA
avatar
WŁOCHY, ROSJA, SZWECJA, FINLANDIA
avatar
MrZuma bardzo ciekawy artykuł! Smile
avatar
@Sidney68 dziękuję bardzo Smile
avatar
Wszystkiego najlepszego GM_Arek z okazji urodzin !!!
avatar
Sporo już wiesz Smile
avatar
nie nie, o ligach to ja wiem, że tam przeważają konkretne pogody
avatar
aaa.. bo ja z kontekstu wyłapałem że o lidze mówisz, ale może źle zrozumiałem Smile
avatar
Kabat ja wiem, że w różnych ligach jest przerwaga jakiejś pogody, bardziej chodziło mi o indy
avatar
@Roberto666 już lepiej, ale... nadal "mamy Cię" - nie przeczytałeś FAQ uważnie Tongue
avatar
no 50/50 to nie, bo raczej 33,33/33,33/33,33 ale wiadomo o co chodziło Tongue
avatar
ja tylko w nawiązaniu do artykułu SHNews - pogoda nie jest losowa 50/50 Tongue
avatar
avatar
Puchar Sołtysa Kierdziołka
avatar
Za DPS dla Top 3 jakis pucharek będzie? Big Grin
avatar
bunge raczej sciezkaSmile
avatar
hej, chyba jakiś błąd kodzie, miało być 1-3% na defekt, a nie 10-30
avatar
że niby multi Big Grin
avatar
jedyne co jest pewne, to dętka sezonu Tongue
avatar
bo kapitanowie Angli i Szwecjijeszcze
avatar
a no tak
avatar
no tak - z moich multi masz już 4 głosy Big Grin
avatar
każdy wie że bym to wygrał Smile po co robić Big Grin
avatar
@Radek, a gdzie kategoria Admin sezonu? Smile
avatar
ankietę dostali tylko kapitanowie, na razie to nominacje Smile
avatar
podobno wszyscy dostali ankiete? w Gazetce co innego byla napisane