Zaloguj się bądź zarejestruj

Shoutbox archive
avatar
a to ze zminil pogode by doszlo do zacnego wyniku , bo fakrtycznie wygladalo by malo zacnie na koniec jak nie zmiana pogody Smile
avatar
Speedway Fanatic - Dark Riders chyba 2 kolejki temu. Jak taki mecz jest dla kogoś zacny i wyrównany to brak mi słów
avatar
Graudenz, miesz Ci sie wszystko. Uporzadkuj to sobie,
avatar
"" Przecież Ty jako GM potrafisz wejść na mecz swojej byłej drużyny która do po 6 biegu dostaje 30-6 w pupę następnie jest zmiana pogody przegrywają mecz 47-43 czyli wygrywają drugą serię 17-37 i napisać, że to był dla Ciebie zacny mecz. """ - - > @_RD9_ , Ty tak poważnie z tym ?
avatar
Oczywiście to do Radka*
avatar
Kabat skoro tak cudownie znalazłeś "strategie wygrywającą" co doprowadziło do zepsucia gry, bo można było zwyczajnie lekko obniżyć znaczenie torowych, a nie wpychać paskudnie pogodę na 1 plan to powiedz czemu do tej pory nie znalazłeś strategii na wyłapywanie multikont? Czemu dalej gość leci na kilku kontach, śmieje się Wam w twarz, a Wy go klepiecie po plecach? Po cholerę tu są jakiekolwiek regulaminy ?
avatar
Może plebiscyt wróci co był kiedyś co sezon to będziesz głównym kandydatem w kategorii dzban sezonu Big Grin myśle, ze wreszcie masz okazje coś osiągnąć
avatar
czy wszyscy tutaj juz zlapałi, że gosciu Nam graczom pluje w twarz? Czy ktoś z tu zebranych mysli jeszcze, że deszcz pada?
avatar
lapiesz te zarzutki jak młody karp
avatar
Dawno takiego ruchu na sb nie było. Warto nadrobić zaległości?
avatar
w ogole zabawne, ze na 38 mln Polaków akurat to Maveral Ci powiedzial o tej grze xD o irionio losu, kto by przypuszczal. Juz miesiac temu jak Cie zaladowalem pod ciul to sie wkopales z multikami w SpS Edmund, Pulo81 (a nikt nie pytalBig Grin ) ape dzisiaj potwierdziles ze jestes dobry we wkopywaniu sie Wink
avatar
masz juz ktores z kolei nowe konto tutaj, ludzie Cie zglaszaja, pragną zebyś zniknał, a Ty wracasz jak trądzik. Musisz miec w tym jakis cel, nikt o zdrowych zmyslach nie zaklada nowego konta co 2-3 miesiace zeby zaczynac wiecznie od nowa i i nigdzie nie walczyc. Siedzisz w klubie z 5 BOTami; co ze statystycznego pktu widzenia jest nieoplacalne. ale ciebie to inie obchodzi, nie obchodzi Cie gra i wyniki i co osiagniesz. Ty tu sie zjawiles tylko po to by zepsuc gre innym.
avatar
Tylko po co pyyasz w takim badz razie?
avatar
Ok
avatar
Maveral/Dantes/Joachim czy Erich jak Ci mówić? Bo się pogubiłem już Big Grin
avatar
i tak Ci nie wierze w zadne slowo wiec nie trac czasu
avatar
Parówy Rybnik to widzę nazwa nie z przypadku, początek nazwy idealnie obrazuje ciebie Big Grin
avatar
Graudenz, ale to mam Ci cala historie opowiedziec?
avatar
dawaj, dawaj reszte, czekam z wiadomo czym wiadomo w czym
avatar
Chłopie jesteś śmieszny, zamiast się przyznać to dalej udajesz i ścieme walisz, tak samo jak z obozami. Na początku że przypadkowo kliknąłeś a jak gówno wypłynęło to się przyznałeś rozwalając całą grę podając z jakich błędów korzystałeś
avatar
siemano ; sluchaj jest taka gra sps polecam zaloz sobie konto, jest masa dziur i latwo kantowac. Tak Ci powiedzial? Przekonujacy jestes
avatar
Statystyki dot. Pozostalych druzyn tez wrzoce, czekalem na odp. MrZumy, czy sa nimi zainteresowani
avatar
Graudenz, skad wiem, ze Maveral jest programista, to Ci nie powiem, bo bys kolejne teorie spiskowe sobie dopisal, ale to on mi mowil o tej grze (SpS) i o dziurach w tej grze. Na starym SpSie dzialal program zwany cheat engine, to jest prosty program, ktory napisac jest w stanie uczen 3 klady technikum informatycznego, a moje tabelki, to poziom szkoly podstawowej
avatar
Zresztą bez przesady z tym wygrywaniem, znam paru graczy z wbitym pogodowym i potrafili oni jechać Wink Ale już dobra do starego silnika nie ma co wracać bo i tak się nic nie zmieni.
avatar
Skoro znałeś rozkład to czemu w 1 sezonie już nie było zmian tylko gra ruszyła z takim a nie innym silnikiem? Przecież były testy i jako były gracz nie wierzę, że o tym nie wiedziałeś Big Grin
avatar
Ktoś tam napisał że dokonaliśmy zmian bo nam gracze płakali. Nie. Inicjatorem dyskusji o zmianach byłem ja, ponieważ znalazłem rozkład w którym zawsze i wszędzie by się wygrywało a to był błąd gry.
avatar
powiedzial*
avatar
jeszcze nic bym nie wiedzial gdyby wrzucil to dla 8 druzyn, Panowie, lapcie statystyki ekstraligi bla bla, i tak to byla slaba akcja ale do przelkniecia, a tak wrzucil TOP 3 a admin na reke: liga bedzie ciiekawsza Wink
avatar
robi to umyślnie i celowo, a admin klapki na oczach jak koń
avatar
Tomicek nie usuną, bo widzą w tym statystyke, a nie celową złośliwość. Mimo ze gosciu sam przyznaje, że Nas rozgryzl i pokazal jak Nas rozgryźć. ani slowa o statystyce w samej statstyce.
avatar
by bylo
avatar
on ze śląska , Ty ze śląska, on lubil statystyki , multikonta i informatyke , Ty jak widac to samo, On sie nie kryl z multikami, Ty tez sie nie kryjesz. On dzialal na skode gry i psul zabawe, Ty robisz to samo. wspolnych mianownik kilkanascie
avatar
to sie fajnie pokrywa ze soba, zniknal Maveral to zrodzil sie dantes
avatar
Ty, a skad Ty sie orientujesz , ze Maveral to informatyk/programista skoro dantes w SPS powstal dlugo po banie Maverala?
avatar
Kabat, ale co to zmieni, że ja się dowiem za co dostałem skoro widzę za co inni nie dostają ? Co to zmieni czy Ty dasz wszystkim osobom na które tu plujecie i nazywacie krzykaczami bana? Co zmieni odejście z tej gry "starych" dobrych graczy? Przecież Ty jako GM potrafisz wejść na mecz swojej byłej drużyny która do po 6 biegu dostaje 30-6 w pupę następnie jest zmiana pogody przegrywają mecz 47-43 czyli wygrywają drugą serię 17-37 i napisać, że to był dla Ciebie zacny mecz. Mecz, który idealnie pokazuje w jakim bajorku tapla się gra przez Wasze genialne zmiany. Otwórzcie oczy szerzej i zobaczcie co robicie, bo oprócz niszczenia własnego projektu wyciągacie jeszcze rękę do oszustów, obrażając w międzyczasie innych graczy. Tutaj czytam, że jesteśmy marudy, że jest jakaś grupka. W takich czasach widocznie żyjemy, że ludzie przedstawiający fakty i piszący prawdę są karani i opisywani jako płaczki, marudy, a inni którzy wjeżdżają w gracza wanną, albo tym, że sprzedał mecz są oczyszczani, bo przecież przedstawiony został fakt...Reszta się nawet nie chce wypowiadać, bo brakuje słów, albo po prostu kończy po sezonie. Aaaa są jeszcze Ci, których za rączkę wyciągnęliście z bagna robiąc minimalne zmiany. Wasi wielcy obrońcy, ktorzy bez problemu piszą o kimś "płaczki", samemu płacząc pierwsze dwa sezony Wink. Nie wiem ile ludzi już to napisało i podkreślało. Gra sprawiała mi przyjemność, ale ciągnięcie ją na dno. Jedyne co można obecnie czuć to zniesmaczenie
avatar
Temat mojej wspolpracy z shnews jest zamkniety, nie sa zainteresowani moimi uslugami, wiec jeden skandak Wam idpada
avatar
To jest jakas paranoja tutaj. Trzeba udowadniac, ze nie jest sie wielbladem
avatar
A ciebie odstraszyło od grania to, że paru graczy odkryło, że potrzebowałeś drugiego konta żeby zdobyć złoto w Czechach tak? Big Grin dlatego usunąłeś konto? Zabawny jesteś Mav Big Grin brakuje Ci pewnie jednostek obozowych bo byś sobie pododawał co nie?
avatar
"Zreszta, o ile sie nie myle, to Maveral jest informatykiem/ programista i jego potencjal nie zostal wykorzystany w tej grze" haha no i tym samym się wkopałeś Maveral Big Grin tylko po co ta zmiana nicku? I czemu tylko pokazałeś 3 drużyny jak rozgryźć? Gdyby admini byli w porządku to by to usunęli ale jak widać trzeba będzie pół gry tutaj rozpisać na forum żeby dotarło co do niektórych Smile
avatar
Mam wrazenie, ze gdyby niektorzy gracze odpuscili ta gre, to ruszyla by ona z impetem, bo zaczyna sie tworzyc, tutaj jakies zamkniete srodowisko, do ktorego zeby sie dostac, to trzeba miec okreslone poglady i skutecznie to odstrasza nowych graczy
avatar
Zreszta, o ile sie nie myle, to Maveral jest informatykiem/ programista i jego potencjal nie zostal wykorzystany w tej grze
avatar
A jesli chodzi o moje multikonta i powiazania z Maveralem, to zostawie to bez komentarza, bo bladzicie
avatar
Pokazalem Wam na 3 przykladach, jak latwo i szybko "rozgryzc" przeciwnikow, nie trzeba siedziec calej soboty, zeby ich rozkminic. Zrobie jeszcze jedna statystyke, ktora bedzie dotyczyla innego elementu gry i jesli redakcja shnews i gracze nie sa nimi zainteresowani, to na tym poprzestane
avatar
Ja na poczatku napisalem, ze nie interesuje mnie pisanie do SHnews, ale skoro kilka osob chcialo, zebym tam zamiescil swoje statystyki, to napisalem w tej sprawie do Mr Zuny
avatar
To jak to jest w koncu, bo jedni gracze bija mi brawo za dobre statystyki i pisza, zeby to sie znalazlo w SHNews, a zaraz potem pisza, ze ja sie nie nadaje do SHNews, bo jestem oszustem, itp
avatar
@_RD9_ jeszcze raz - jeśli masz wątpliwości za co dostałeś - zapraszam na PW, bo na razie po raz kolejny narzekasz, że "ktoś" (zakładam, że masz na myśli siebie) dostał niesłusznie, ale wyjaśnić tego nawet nie próbujesz, tylko insynuacje, insynuacje, insynuacje jako to pokrzywdzony "ktoś" został
avatar
Wy się dziwicie, że Wam gracze uciekają jak dzielicie ludzi bardziej niż Polska polityka. Jakiś chory podział na nietykalnych adminów, redaktorów i jak widać oszustów co w sumie pasuje do tej grupy oraz na osoby traktowane jak śmieci czyli gracze. To jaki tu jest burdel i chaos nie mieści się w głowie, a Wy dalej swoje, że postępujecie dobrze. Czekam Kabat aż na forum zaprosisz Dantesa/EdmundDa/Joachima i jak on się tam jeszcze zwie na wódkę. Już serio walić temat tej pogody, która zniszczyła grę, ale sam stosunek do graczy tutaj leży na dnie czyli tam gdzie przypominam artykuł MrZumy, który. Jedni sobie obrażają graczy aluzjami/sugestiami/wprost bezkarnie. Inni dostają %, bo napiszą co myślą w normalnych słowach, bez użycia wulgaryzmów. Chora dzicz
avatar
Wy chyba nigdy wanny nie mieliscie Tongue
avatar
Pytaj Radzia Big Grin on wie
avatar
wanny są zwykle jednoosobowe
avatar
o co chodzi z tym, że ktoś komuś do wanny wchodził, bo nie czaje
avatar
oczywiście jak zawsze z resztą
avatar
Zuma to ja błagam wręcz, abyś przeczytał ze zrozumieniem teksty zanim wrzucisz je na SHNews Smile zaznaczam ze zrozumieniem* Smile
avatar
Tomicek brawo, to są właśnie moje statysyki... Jak widać śmigam na deszczu, więc jak ktoś szuka dobrego zawodnika na grząski i deszczyk, to śmiało
avatar
chłopaki naprawdę jesteście niemożliwi XD jak nie Tomicek to monti... nie będę Ci monti powtarzał wszystkiego co pisałem Tomickowi... poscroluj sobie, poczytaj... ale proszę Cię bardzo... Na prawdę... Nie! Wręcz błagam... Chociaż raz, postaraj się ze zrozumieniem
avatar
MrZuma - Polska 2 liga (Słońce - 2,60, Chmura, 1,66, Deszcz, 2,44) - Szwecja 1 liga (Słońce - 0,00 tylko 3 biegi będąc offline po zmianie, Chmura - 0,64, Deszcz - 2,87) - Anglia 1 liga (Słońce - 0,92, Chmura - 0,80, Deszcz - 1,85)
avatar
Chłopaki siedzą, analizują, tworzą taktyki. Pojawia się zgred, który psuje zabawę, a SHnews myśli sobie „woow, czy nie warto zaprosić tego gościa do nas? Nieważne, czy gościu ma 5 czy 10 kont, ale będzie fajne pisałł” No Q…..! Ile jeszcze należy złamać punktów regulaminu? Big Grin
avatar
Z dnia na dzień ta gierka zatraca swój sens. Szambo wybiło i wszystko wylatuje na światło dziennie
avatar
Tak jak wyżej piszą - 2 sezon był najlepszy w tym projekcie. Co ciekawe? „Płaczki”, którzy poszli w pogodę na początku gry pisali wszędzie gdzie się tylko dało, aby weszły zmiany bo teraz gra nie jest , a na ten moment Ci sami negują innych czy to na SB czy w wątkach, że narzekają na coś co źle działa.
avatar
Bo nie wiem na które konto chcesz pisać do niego
avatar
No dobrze, dobrze, masz link pisz śmiało, chcesz jeszcze linka do jego multika?
avatar
jak składasz CV do pracy to chcesz, żebyś dostał odpowiedź bezpośrednio od szefa czy w ogólnodostępnym portalu?
avatar
w takim razie proszę, masz Big Grin
avatar
avatar
nie wiem co Ty widzisz w tym dziwnego?
avatar
bo to napisał do mnie prywatnie i chcę mu prywatnie odpisać a nie wyciągać tego na publiczny chat
avatar
To dlaczego mu nie odpiszesz na shoutboxie skoro tutaj się udziela żeby mu podziękować? Tylko jakiś cyrk robisz jakby to był nabór do PS albo SF Big Grin
avatar
i dlaczego... Bo DOMYŚLASZ się, że to Maveral a ja z nim w Spsie byłem w drużynie... Kapitalna dedukcja
avatar
spekulujesz i wciskasz w moje usta swoje zdanie
avatar
bo nie masz żadnej pewności czy chcę mu odpisać by go przyjąć czy odpisać i mu podziękować
avatar
Tak np teraz mamy świetny balans w treningu tygodniowym, gdzie nawierzchniowe dodają 0,5 a pogodowe 1 gdzie tak naprawdę te skille dają tyle samo lub nawet pogoda daje więcej Big Grin
avatar
"Skoro chcesz z nim pisać to znaczy, że bierzecie pod uwagę kandydaturę oszusta co jest zabawne." - i właśnie o to mi chodzi, Ty sobie ubzdurałeś i wciskasz mi Twoje zdanie gdy prawda powtórzę, że możę być inna
avatar
pozwól teraz, że Cię zacytuję
avatar
A co do zmian to były one po to, bo pewni gracze źle poszli ze skillami i zaczęli płakać administratorom na PW, ponieważ nie chciało im się czekać żeby naprawić te skille (przypominam, że są spadki i na luzie by dokonali poprawy) to trzeba było wywrócić grę do góry nogami karając tych co odnosili sukcesy a tych co nie jechali nic wywindować do góry.
avatar
@MrZuma a gdzie ja pisałem, że wiem co Ci pisał w wiadomości? Skoro chcesz z nim pisać to znaczy, że bierzecie pod uwagę kandydaturę oszusta co jest zabawne. Swoją droga, tak jak pisalem po stylu pisania i chociażby tych statystyk, są podejrzenia, że to Maveral czyli twój były kolega z drużyny SpS, ciągnie swój do swego jak widać Big Grin
avatar
generalnie po 2 sezonie zespuliscie mi całą frajdę z grania. Widze, że nie idzie nic w dobrym kierunku dlatego dla mnie ostatecznie to jest ostatni sezon.
avatar
do teraz sie zastanawiam po co w ogole byly te zmiany po 2 sezonie? Kto wpadl na taki pomysl i czy teraz załuje ?
avatar
Graudenz mnie nie obchodzi ile ma kont i z którego do mnie napisze... Ja chcę z nim tylko pogadać a jak wspomniałem wyżej... na forum nie jestem w stanie
avatar
napisał, zadał pytanie to chcę mu odpowiedzieć a na forum nie mogę. Ot cała filozofia Smile
avatar
Tomicek a skąd wiesz co mi w wiadomości napisał i co chciałem odpowiedzieć? To jest właśnie wasz problem, ubzduracie sobie swoje i tkwicie sobie w tym podczas gdy prawda może być zupełnie inna
avatar
gra poszla w zlym kierunku juz po 2 sezonie.. teraz jakby dopiero wychodzic mialo na prosta… ja tak to widze. To nie przypadek ze statystycznie 90% graczy uwaza sezon 2 za najlepszy (ten z poprawiona sciezka)
avatar
gra poszla w zlym kierunku. Jedne rozwiazanie startujcie grę od zera Smile nowy silnik, skille od zera, zero informacji a temat silnika.
avatar
ano jeszcze te statsy Smile
avatar
Tez mam podejrzenie, ze to Maveral a po tych statystykach to już w ogóle Smile
avatar
a ogolnie to mocno zalatuje Maveralem xd Sląsk, zamilowanie do multi, dzialanie na szkode, jeden zniknal drugi powstal. Ot takie luzna przekmina Big Grin
avatar
poza tym jezdzi w druzynie u innego multiokonciarza z BS… Smile widac ciagnie swoj do swego
avatar
Zuma ale czego Ty nie mozesz znalezc? Dantes to Joachim z Ukrainy. Jak wiemy dantes jest ze ślaska , a jego druzyna to wiewiórki Godula, wystarczy przeczytac kim byl i skad pochodzil Godula
avatar
A jeśli chcecie to w wolnym czasie mogę przeanalizować np Czechy kto jak jedzie i udostępnić tutaj na czym jest dobry i slaby, codziennie inna narodowość, skoro jest to dozwolone to czemu nie? Smile
avatar
chlop juz teraz łamie 2 pkty regulaminu i jeszcze zapki do gazetki dostaje i pochwałki xd
avatar
o tym mówie, siedzi czlowiek co sobote analizuje, uklada, a jakiś pet daje Twoja druzyne calej lidze na rozklad. Oczywiscie po zlosci , bo jego intencje w tej grze juz dawno zostaly odczytane
avatar
MrZuma serio? Przecież gość to multikonciarz. Myślisz, ze odezwie się w grze wkopując sam siebie? Masakra, ze dalej bierzecie pod uwagę kandydaturę oszusta Big Grin
avatar
Monti racja, gra SPS została stworzona przez Arka i Kubę. Ale scenariusz SH już przez nas czworo. Rozumiem że nie masz wyobrażenia ile godzin może zająć planowanie takiego projektu. Życzę Ci byś kiedyś miał przyjemność pracować przy czymś tak złożonym
avatar
Co do statystyk - nie widziałem ich. Ale czytam SB i domyślam się co to jest. Nie jest to zabronione ale jest nie fair wobec tych drużyn. Jak grałem w SPS to pamiętam ile godzin analiza zajmowała i nie chciałbym by ktoś zrobił coś podobnego i sobie udostępnił.
avatar
RD nie, dostałem od Kabata ostrzeżenie i upomnienie że jako GM nie wypada i miał rację. Nerwy wygrały. Postaram się by to więcej razy się nie powtórzyło
avatar
dantes odezwij się do mnie na pw w grze, tutaj nie mogę Ci odpowiedzieć bo Twój "system wiadomości prywatnych jest wyłączony"
avatar
statystycznie zawsze znajda sie jakieś szuje, niby piszesz z nim na czacie ale i tak to czujesz
avatar
mam w nosie te twoje matematyczne powiedzonka dla gimbazy
avatar
Kabat rozumiem, że zwrot "chyba ktoś Ci w dzieciństwie do wanny wchodził" od wczoraj jest uznawany jako grzecznościowy i można go używać bez obaw o % czy karę?
avatar
A używasz je dla jednego konta czy dla wszystkich?
avatar
*marnowaly u mnie na kompie