Zaloguj się bądź zarejestruj
Black Friday a VIP
Started by bunge


Rate this topic
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


13 posts in this topic
GM_Kabat
Administrator
*******


5
861 posts 21 threads Dołączył: May 2020
21-10-2020, 23:53 -
#11
A nie dopuszczasz myśli, że oprócz forum mamy swoje narzędzia do panowania nad takimi sprawami?
Jeśli coś nie ma szans wejść to piszemy. Inne tematy wpadają do poczekalni i nie wykluczamy ich realizacji, ale to że WY zgłaszacie nie znaczy, że MY natychmiast to wprowadzimy. Każdy, nawet najlepszy pomysł musi zostać gruntownie przeanalizowany i przedyskutowany pod kątem wszelkich możliwych konsekwencji jakie niesie za sobą jego realizacja. To normalny tryb produkcyjny. Grałeś w SpS i wiesz jak czasem Arka trudno było do czegoś przekonać... niektóre sprawy po kilka sezonów leżały... Teraz jest znacznie lepiej (bo Arek trochę zmienił podejście, a trochę pomocy ma też z Radka i mojej strony) i czasem naprawdę sprawnie idą prace, ale nie da się wprowadzić wszystkiego, a to co się da nie zawsze będzie "na już". Proszę zrozum to także i pozwól nam spokojnie się nad propozycjami pochylać. Ciebie wkurzają "priorytety", a nas takie ciągłe jałowe poganianie. Wink
bunge
Młody Senior
***


1
361 posts 66 threads Dołączył: Oct 2020
22-10-2020, 00:06 -
#12
(21-10-2020, 23:53)GM_Kabat napisał(a): A nie dopuszczasz myśli, że oprócz forum mamy swoje narzędzia do panowania nad takimi sprawami?
Jeśli coś nie ma szans wejść to piszemy. Inne tematy wpadają do poczekalni i nie wykluczamy ich realizacji, ale to że WY zgłaszacie nie znaczy, że MY natychmiast to wprowadzimy. Każdy, nawet najlepszy pomysł musi zostać gruntownie przeanalizowany i przedyskutowany pod kątem wszelkich możliwych konsekwencji jakie niesie za sobą jego realizacja. To normalny tryb produkcyjny. Grałeś w SpS i wiesz jak czasem Arka trudno było do czegoś przekonać... niektóre sprawy po kilka sezonów leżały... Teraz jest znacznie lepiej (bo Arek trochę zmienił podejście, a trochę pomocy ma też z Radka i mojej strony) i czasem naprawdę sprawnie idą prace, ale nie da się wprowadzić wszystkiego, a to co się da nie zawsze będzie "na już". Proszę zrozum to także i pozwól nam spokojnie się nad propozycjami pochylać. Ciebie wkurzają "priorytety", a nas takie ciągłe jałowe poganianie. Wink

Wiadomo, że każdy ma życie prywatne i gra jest hobby natomiast doświadczeni grą w SPS-a liczyłem (bo nie mogę pisać za innych graczy), że SH będzie bardziej dopracowany. Oczywiście jest pełno nowości ale z mojej skromnej strony powinno się w pierwszej kolejności skupić na usprawnieniu a później realizacji nowych pomysłów i tak np. mój post(wybrałem swój bo o tym pamiętam ale na pewno jest tego dużo więcej ) z 22.11. 2019 ! https://www.speedwaystar.org/mybb/showth...zualizacja  czy rok później 30.06 2020 https://www.speedwaystar.org/mybb/showth...zualizacja  
do dziś tego nie ma i było pisane, że są ważniejsze sprawy o takie coś mi chodzi, że skoro było zgłaszane w SPS to fajnie by było ując to w nowej odsłonie. Wiem, że tak jak teraz klasyfikacje czy na bieżąco żeby zawody szły bez błędów musicie czuwać i naprawiać w razie błędów od ręki ale ta wizualka ciągnie się od 2 lat Big Grin
bunge
Młody Senior
***


1
361 posts 66 threads Dołączył: Oct 2020
27-11-2020, 01:14 -
#13
Widzę, że ktoś w kulki poleciał lekko pisząc Big Grin
Na pytanie dlaczego bo takowych się spodziewam po tym poście to z początku GM AREK napisał że nie planowaliśmy takiej akcji, a GM KABAT: To przemyślimy... ale nie w tym roku. Teraz są pilniejsze sprawy do dogrania

Jednak mój pomysł wykorzystaliście (20% z zysku dla mnie )  Wink 


Załączone pliki Miniatury
   
GM_Kabat
Administrator
*******


5
861 posts 21 threads Dołączył: May 2020
27-11-2020, 08:34 -
#14
Cóż... nie było takich planów, ale nagle się pojawiły "moce przerobowe". No i wyszło, że z gęby cholewę robiłem. Sad
Ale to przez Arka. Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości