Zaloguj się bądź zarejestruj
MULTIKONTO
Started by monti


Rate this topic
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


32 posts in this topic
Kapusta
Doświadczony Junior
**


1
103 posts 13 threads Dołączył: Oct 2020
17-12-2020, 22:39 -
#11
Ja jak sie loguje o 2 nocy to widze czasami 2 3 konta. W 3 tych samych druzynach i co dziecko i ojciec loguja sie w tym samym czasie ..????
Jezeli to bylo juz zgloszone to na co robicie tematy o tym samym zawodniku.
Przeciez on odeszedl z wszytkich klubow bo cobra pisal ze nie chce mu sie klikac tokenow i poplenil blad w treningu .
I admini nie chca sie nim zajac ..

Siedzicie 24 godz tu na forum a nie wiecie co sie wogole dzieje..
Monti i ta twoja cala ekipa policyjna to sie ogarnijcie wszyscy ...
bunge
Młody Senior
***


1
361 posts 66 threads Dołączył: Oct 2020
17-12-2020, 22:44 -
#12
Czyżby Kapustka coś wiedział albo jeszcze większa rewelacja miał coś na sumieniu Big Grin
To że ktoś zgłosił, że gra z synem lub ojcem itd czyt wyżej co napisałem nie znaczy że to musi być prawda
monti
Młody Senior
***


4
328 posts 46 threads Dołączył: Oct 2020
17-12-2020, 22:47 -
#13
Po tym co napisałeś wnioskuję, że masz laga mózgu.
To, że o 3 w nocy jest dwóch zawodników online z tej samej drużyny nic nie wnosi.
Z reguły multikonta nie jeżdżą w tej samej drużynie. Wtedy trudniej byłoby się ukrywać.
Nic nie było zgłoszone. Więc nie wklejaj tu swoich wypocin jeżeli nie mają potwierdzenia. Było tylko pisane, że odszedł ze wszystkich klubów. Ty za to siedzisz dłużej niż my i tylko mieszasz na każdym kroku. Jesteś największym Panem marudą jakiego można tu spotkać Smile
Kapusta
Doświadczony Junior
**


1
103 posts 13 threads Dołączył: Oct 2020
17-12-2020, 23:15 -
#14
Ta multikonta nie jezdza w tej samej druzynie..
Ale mowicie o taktyce ze jeden jedzie pasywnie 2 agresywnie o czym wy mowicie ?
Laga mam muzgu?
Nie obrazaj mnie ..
monti
Młody Senior
***


4
328 posts 46 threads Dołączył: Oct 2020
17-12-2020, 23:18 -
#15
(17-12-2020, 21:46)_RD9_ napisał(a): Wystarczy przyjrzeć się czasom podczas zawodów, by zauważyć, że zawodnik A zawsze z zawodnikiem B jedzie słabo, a na zawodnika C w każdych zawodach robi swój najlepszy czas. Takie przypadki są i będą jeśli zabezpieczenia przed oszustwami nie zostaną wzmocnione.

Kapusta czytaj ze zrozumieniem.

(17-12-2020, 23:15)Kapusta napisał(a): Laga mam muzgu?

Muzgu nie wiem, ale mózgu tak.

PS. NIE ZAŚMIECAJ WĄTKU.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-12-2020, 23:20 przez monti.
Radek
Doświadczony Junior
**


0
51 posts 4 threads Dołączył: Oct 2020
17-12-2020, 23:41 -
#16
Ard2d2 czy jak to leciało swego czasu coś źle kliknął w grze i poprosił o cofnięcie tego przez Administrację. Jednakowo traktując graczy nie cofamy błędów popełnionych przez nich, tym bardziej że było okno pytające o to czy na pewno chce to zrobić. Gracz zagroził że jak tego nie zrobimy odejdzie z gry. Po części tak zrobił, bo tylko odszedł z klubów. Dzięki za zgłoszenie, sprawdzę tą parę.
dantes205
Doświadczony Junior
**


2
92 posts 9 threads Dołączył: Oct 2020
17-12-2020, 23:44 -
#17
Dobry wieczór. Proszę Adminów, o usunięcie w tym temacie postów, w których padł mój nick, bo jestem w nich obrażany. Jeśli ktoś ma na mnie jakieś "soczyste dowody", to należałoby je przekazać Adminom, a ja chętnie z nimi to wyjaśnie, ale podkreślam z Adminami, a nie z graczami, którym się wydaje, że rzucą jakieś oskarżenia, a ja się będę przed nimi bronił. Obecnie muszę się tłumaczyć, przed innymi graczami z tego, co tutaj ktoś napisał na mój temat, a to chyba nie powinno tak działać.
bunge
Młody Senior
***


1
361 posts 66 threads Dołączył: Oct 2020
17-12-2020, 23:46 -
#18
(17-12-2020, 23:44)dantes205 napisał(a): Dobry wieczór. Proszę Adminów, o usunięcie w tym temacie postów, w których padł mój nick, bo jestem w nich obrażany.  Jeśli ktoś ma na mnie jakieś "soczyste dowody", to należałoby je przekazać Adminom, a ja chętnie z nimi to wyjaśnie, ale podkreślam z Adminami, a nie z graczami, którym się wydaje, że rzucą jakieś oskarżenia, a ja się będę przed nimi bronił. Obecnie muszę się tłumaczyć, przed innymi graczami z tego, co tutaj ktoś napisał na mój temat, a to chyba nie powinno tak działać.

Właśnie rzucić oskarżeniem może każdy GM Radek sprawdź od razu wywołanego do tablicy dantesa i Edmunda i napisz czy są czysci czy nie bo zawsze będą jakieś niedomówienia
dantes205
Doświadczony Junior
**


2
92 posts 9 threads Dołączył: Oct 2020
17-12-2020, 23:51 -
#19
I to jeszcze rzuca oskarżenie osoba, która tylko po to założyła konto na forum. Ktoś się wstydzi napisać pod swoim nickiem?
Kapusta
Doświadczony Junior
**


1
103 posts 13 threads Dołączył: Oct 2020
18-12-2020, 00:41 -
#20
Co nie zasmiecaj watku?
A ty nie zasmiecaj dzialu ogloszenia..
Zglos to na multikonto a nie ogloszenia..
Ogloszenia sa dla kazdego a nie ze ktos ma jakies multikonto ...
To konto jest zrobione od 4 sezonu wiec do takich ludzi mniej respekt. Ze jeszce wogole w to graja ..

A do mnie jak masz cos mowic i kazde slowo patrzec jakie jest slownictwo to sobie lepiej daruj bo zemna kazdy wie jak jest.i zaraz poleca bany..
Ja jestem siom kapucha zadnych banow sie nie slycham .
Chcesz dac mi bana daj sobie lepiej siana
Szybciej niz monti zrobi siku ja wejde na nowym niku.
Chociaz nie mam neostrady zmienie ip i zasady..Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości