Zaloguj się bądź zarejestruj
MULTIKONTO
Started by monti


Rate this topic
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


32 posts in this topic
dantes205
Doświadczony Junior
**


2
92 posts 9 threads Dołączył: Oct 2020
18-12-2020, 09:08 -
#21
Drodzy Admini. Rozumiem, że sprawdzenie mojego konta zajmie trochę czasu, ale prosiłem o usunięcie postów, w których jestem obrażany i do tej pory tego nie zrobiliście. O 10 mam przerwę śniadaniową, więc jeśli do tej godziny te posty nie zostaną usunięte, to nie będzie już potrzeby weryfikacji mojego konta, dla Was pewnie to niewielka strata (9 zł/m-c), ja też się obejdę bez tej gry, bo to nie jest pierwszy raz, kiedy traktujecie graczy według własnego widzimisię i ja nie mam zamiaru dalej w tym uczestniczyć.
monti
Młody Senior
***


4
328 posts 46 threads Dołączył: Oct 2020
18-12-2020, 09:23 -
#22
W tym wątku nie ma ani jednego komentarza, który by Ciebie obrażał Edmundzie Dantesie.
Kim Ty jesteś, aby jakieś rozkazy wydawać i szantażować? Smile
Po co czekać do 10? Zrób to teraz.
GM_Kabat
Administrator
*******


5
861 posts 21 threads Dołączył: May 2020
18-12-2020, 09:55 -
#23
@dantes205 - nie przesadzaj. Nikt Cię nie obraża, podejrzenia każdy może mieć i nie będziemy kasowali postów tylko dlatego, że ktoś sugeruje multikonto. Moim zdaniem wyglądałoby to jeszcze gorzej, jak "zamiatanie pod dywan", jakbyśmy chcieli coś ukryć. Jeśli jesteś czysty (a dopóki nie będzie argumentów przeczących tej tezie zakładam, że tak właśnie jest) sam fakt, że konta nie banujemy jest wystarczającą odpowiedzią na zarzuty. Pamiętaj "psy szczekają, karawana jedzie dalej"... i żeby nie było wątpliwości - te szczekające "psy" też są potrzebne, bo sygnalizują potencjalne zagrożenie, ale nie zawsze szczekanie oznacza "kradzieja" na podwórku. Big Grin
dantes205
Doświadczony Junior
**


2
92 posts 9 threads Dołączył: Oct 2020
18-12-2020, 10:11 -
#24
Ale niech te psy nie szczekaja na glownym forum, bo to ja musze sie tlumaczyc przed innymi graczami i udowadniac, ze nie jestem wielbladem, bo ktos sobie cos uroił i rzuca tutaj oskarzeniami w moją strone. Niech Wam to zglosi na pw i wtedy moge wyjasniac sprawe z Wami, bo nie wyobrazam sobie teraz sytuacji, ze pojade jakies zawody i pozostali gracze beda uwazac, ze gram na 2 kontach
monti
Młody Senior
***


4
328 posts 46 threads Dołączył: Oct 2020
18-12-2020, 10:16 -
#25
Po pierwsze. Od tego jest forum, aby nagłaśniać takie sprawy, a nie załatwiać na zaciszu. Potem są właśnie takie sytuacje - zbanowali kogoś? A za co? etc.
Po drugie. Jakoś dziwnie reagujesz na to wszystko. Pojawił się wątek i zależy Ci na tym, aby jak najszybciej zniknął. Szantażujesz na dodatek adminów, że jeżeli nie skasują postów o Tobie to kończysz z grą. W tym momencie nawet jak nie jedziesz zawodów to pozostali gracze będą tak uważać haha Smile

Wątek na samym starcie w ogóle Ciebie nie dotyczył Smile ktoś tam wspomniał jednak o Tobie w jednym komentarzu. Gdybyś siedział cicho to pewnie mało kto by na to zwrócił uwagę. Natomiast Ty musiałeś się do tego odwołać i ten wątek wygląda teraz jak wygląda, mniej w nim głównej sprawy, a więcej Ciebie.
Ruszyła maszyna już nikt nie zatrzyma

Grają tutaj jeszcze uczciwi ludzie, którym zależy właśnie na eliminowaniu takich oszustów
Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-12-2020, 10:22 przez monti.
GM_Kabat
Administrator
*******


5
861 posts 21 threads Dołączył: May 2020
18-12-2020, 10:35 -
#26
Dobra Panowie. Starczy tej jałowej dyskusji. Wink
@dantes205 - rację ma @monti, że niepotrzebnie sam atmosferę wokół siebie podgrzewasz. Tłumaczyć się nie musisz (no chyba, że uważasz inaczej). Wink

A co do zgłoszonego multi - sprawdzimy, przeanalizujemy... sami też mamy pewne "tropy" do sprawdzenia, ale nie chcemy działać pochopnie. Zresztą już gdzieś na forum o tym wcześniej pisałem.
dantes205
Doświadczony Junior
**


2
92 posts 9 threads Dołączył: Oct 2020
18-12-2020, 10:40 -
#27
Odezwalem sie , bo dostalem info na FB, ze ktos po mnie jedzie na forum i taki jest odbior tego watku, musze sie tlumaczyc przed innymi graczami, a moim zdaniem nie tak to powinno wygladac, takie sprawy powinny byc zalatwiane na pw z Administracja i jesli sie okaze, ze zarzuty sa zasadne, to wtedy to mozna naglasniac.
Ja jestem do dysypozycji Adminow, kontakt do mnie zostawiam Kabatowi na pw. Pozdrawiam.
Kapusta
Doświadczony Junior
**


1
103 posts 13 threads Dołączył: Oct 2020
18-12-2020, 14:24 -
#28
Coraz blizej swieta .. coraz blizej swieta: muzyczka:
juz zaczynam dostawac wiadomosci za zastopienie dantesa...
czyli nastepny gracz konczy swoja karriere zuzlowa przez police tutaj..
a admini zamiast skupic sie na pomocy to oni skupiaja sie na banowaniu.
bravoooo
.ja nie mam nic do montiego i bunge ..
ale ich tez mozecie wzasc na adminow widze ze sie nadaja ...

p.s a ja czekam na redaktora ja to wam lekture zrobie .
dantes205
Doświadczony Junior
**


2
92 posts 9 threads Dołączył: Oct 2020
18-12-2020, 14:53 -
#29
Ja tylko poprosiłem, zeby do chwili wyjasnienia sprawy, usunieto posty, ktore naruszaly moje dobre imie w tej grze. Nie zrobiono tego, a wiec dla mnie sprawa jest jasna, sa gracze, ktorzy moga wiecej niz inni. Administracji radze, zeby po zbadaniu sprawy, wyciagneli odpowiednie wnioski nt. rownego traktowania graczy. Konto na forum do wieczora sobie zostawie, zebym mogl sie jeszcze odniesc do ewentualnych zarzutow.
A wiec Wesolych Swiat i duzo sukcesow w grze.
mateuszzg
Doświadczony Junior
**


0
136 posts 3 threads Dołączył: Oct 2020
18-12-2020, 15:02 -
#30
Panowie wy tak na poważnie siedzicie i sprawdzacie wszystkie konta?? Jprd to jest tylko gra, jak ktoś chce to niech sobie ma 5 kont jak to mu sprawia radość że na jednym będzie najlepszy i będzie się przy tym bre... Wyluzujcie majty panowie bo za bardzo się wczuwacie


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości