Zaloguj się bądź zarejestruj
Typowanie - eWinner 1. Liga 2022
Started by Roberto666


Rate this topic
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


94 posts in this topic
Roberto666
Moderator
*****


1
532 posts 26 threads Dołączył: Oct 2020
04-04-2022, 20:13 -
#1
Dział do typowania wyników meczów eWinner 1 Ligi
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Roberto666
Moderator
*****


1
532 posts 26 threads Dołączył: Oct 2020
04-04-2022, 23:23 -
#2
Rozpoczynamy typowanie I kolejki eWinner 1 Ligi Żużlowej

Każdy mecz można typować do godziny jego rozpoczęcia!
W nawiasach data i godzina rozpoczęcia spotkania.


Orzeł Łódź - ROW Rybnik (09.04. godz. 16:30)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Cellfast Wilki Krosno (09.04. godz. 16:30)
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Aforti Start Gniezno (10.04. godz. 14:00)
Trans MF Landshut Devils - Abramczyk Polonia Bydgoszcz (11.04. godz. 18:00)
Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-04-2022, 23:25 przez Roberto666.
[Obrazek: rqIIu1o.png]
GM_Kabat
Administrator
*******


5
788 posts 20 threads Dołączył: May 2020
05-04-2022, 07:52 -
#3
Orzeł Łódź - ROW Rybnik 47:43
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Cellfast Wilki Krosno 52:38
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Aforti Start Gniezno 54:36
Trans MF Landshut Devils - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 42:48
Pluskwa
Doświadczony Junior
**


1
202 posts 4 threads Dołączył: Oct 2020
05-04-2022, 17:52 -
#4
Orzeł Łódź - ROW Rybnik (09.04. godz. 16:30) 47:43
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Cellfast Wilki Krosno (09.04. godz. 16:30) 49:41
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Aforti Start Gniezno (10.04. godz. 14:00) 53:37
Trans MF Landshut Devils - Abramczyk Polonia Bydgoszcz (11.04. godz. 18:00) 37:53
betard
Doświadczony Junior
**


0
202 posts 4 threads Dołączył: Oct 2020
05-04-2022, 20:55 -
#5
Orzeł Łódź - ROW Rybnik 52:38
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Cellfast Wilki Krosno 48:42
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Aforti Start Gniezno 54:36
Trans MF Landshut Devils - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 40:50
X von Amor
Doświadczony Junior
**


0
121 posts 0 threads Dołączył: Mar 2021
08-04-2022, 22:25 -
#6
Orzeł Łódź - ROW Rybnik 49:41
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Cellfast Wilki Krosno 48:42
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Aforti Start Gniezno 55:35
Trans MF Landshut Devils - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 40:50
Roberto666
Moderator
*****


1
532 posts 26 threads Dołączył: Oct 2020
08-04-2022, 23:57 -
#7
Orzeł Łódź - ROW Rybnik 51:39
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Cellfast Wilki Krosno 41:49
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Roberto666
Moderator
*****


1
532 posts 26 threads Dołączył: Oct 2020
10-04-2022, 12:47 -
#8
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Aforti Start Gniezno 55:35
[Obrazek: rqIIu1o.png]
Sidney68
*** Pasterz Baranów ***
**


0
235 posts 6 threads Dołączył: Oct 2020
10-04-2022, 20:43 -
#9
Trans MF Landshut Devils - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 40-50
                                               Heart Sidney68  Heart
Roberto666
Moderator
*****


1
532 posts 26 threads Dołączył: Oct 2020
11-04-2022, 08:39 -
#10
Wyniki typowania I kolejki

[Obrazek: W1.png]

Klasyfikacja po 1 kolejce

[Obrazek: T1.png]


Rozpoczynamy typowanie II kolejki eWinner 1 Ligi Żużlowej

Każdy mecz można typować do godziny jego rozpoczęcia!
W nawiasach data i godzina rozpoczęcia spotkania.


ROW Rybnik - Trans MF Landshut Devils (16.04. godz. 16:30)
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (17.04. godz. 14:00)
Aforti Start Gniezno - Orzeł Łódź (17.04. godz. 14:00)
Cellfast Wilki Krosno - Stelmet Falubaz Zielona Góra (25.04. godz. 18:00)
Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-05-2022, 13:24 przez Roberto666.
[Obrazek: rqIIu1o.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości