Zaloguj się bądź zarejestruj

Shoutbox archive
avatar
Szukam zawodnika do szwedzkiej 2 ligi
avatar
Składy na DPŚ przypisane.
avatar
Szukam klubu w anglii
avatar
A skąd macie pewność, że siedzą cicho? Może skontaktowali się z adminami poprzez wiadomość prywatną. Jakbyście nie zauważyli to forum umarło i pisanie tu czegokolwiek mija się z celem, no może po za listą transferową Wink
avatar
ani tu na shoutbox ani na forum , Nic cisza jak by tak miało być
avatar
Jak o co o uczciwość coniektórych graczy doskonale wiedzą że wzieli nagrode za drugie miejsce pomimo że maja trzecie ale niestety siedzą cicho. A przecież to jest błąd .
avatar
Zdobyliśmy drugie miejsce w DPŚ ,a puchar i nagrody za trzecie miejsce. O co tu chodzi?
avatar
Tak. SpS teraz się miło wspomina...
avatar
najtrudniejszy dostęp jest do adminów. Wszelkie uwagi, błędy są zwyczajnie świecie olewane. Kony nie 150 zł a 165 zł . Gra nie oferuje NIC. Ciekawsza była SpS. A wystarczyło wprowadzić parę nowinek i grać dalej
avatar
Płatności zwiększone ale żeby oferować coś nowego graczą, zachęcić nowych itd to cisza...
avatar
150 zł za konto VIP ? Serio. ?
avatar
Szukam klubu....
avatar
Szukam klubu w angielskiej od nowego sezonu
avatar
Szukam klubu na kolejny sezon w lidze angielskiej najlepiej 1 liga ewentualnie 2 liga mój nick ambicioso (ID gracza: 55803, SpS ID: 0) https://www.speedwayhero.com/profil
avatar
Dogadany juz Big Grin
avatar
siemka ,szukam klubu w szwedzkiej od nowego sezonu w zespole z obecnoscia ,pzdr
avatar
*Witam szukam trzy osoby do mojej druzyny w lidze szweckiej
avatar
Espigarnia tak sie klub nazywa jak ktos chce zapraszam szeroko drzwi otwarte
avatar
Witam szukam dwie osoby do mojej druzyny w lidze szweckiej
avatar
Tomicek ...od początku SpS i SH o tym mówiono
avatar
dantes czy edmund czy jeszcze jakiś inny łupieżu nie mam Wink
avatar
to wszystko się tu robi tragicznie słabe !!!
avatar
Za mistrzostwo ligi mniejsza nagroda niż za mecz z dorobkiem 6pkt, trochę słabo Sad
avatar
Gra sie sypie jak łupież z wlosow bunge'ego
avatar
kont nie pomyl Big Grin
avatar
oooooooooo dantes205 ty jeszcze tu
avatar
Niestety ale tak umiera
avatar
Ło Cie Panie! Toż ta gra umiera śmiercìa naturalną Sad
avatar
Siemka,szukam cos w szwedzkiej E liga /1 liga . Najlepiej obecnosc 100% na meczu oprocz wynikow Big Grin
avatar
6 zawodników z GP + 10 z GPC, wypadł zawodnik z GP to jego miejsce zajął kolejny uprawiony z cyklu, gdyby wypadł zawodnik z GPC nominowany były kolejny z tych zawodów, to chyba dość jasne kryteria?
avatar
Sebalack jak dla mnie to dziwna sprawa z tym przyznaniem jazdy w GP Według mnie jeśli ktoś z stałych uczestników likwiduje konto to powinien dostać dziką kartę gracz z 11 miejsca w GPC a nie zawodnik który z tego GP wyleciał . Ale jak widać Administracja znowu ma swoje filozofię gry . jak tak dalej będzie to za chwilę nie będzie miał kto grać
avatar
jak to jest że po usunięciu konta gracza czy też graczy którzy byli zawodnikami GP dokoptuje się kolejnego z cyklu a nie z finału GPC? kolejnego pod kreską mam na myśli który był 11 ! pytanie warto o to walczyć będąc niejako rezerwowym i licząc że któryś się utrzyma biorący udział w eliminacjach i jednocześnie zawodnik GP i wskoczy się jako kolejny z finału ?
avatar
Klub Ipswich Witches Liga: 2, group 1, Angielska, poszukuje 1 zawodnika, na już, jeżeli ktoś zainteresowany zachęcam do złożenia swojego podania ( CV )
avatar
Radek, wyłącz ten wihajster od slonca, juz nowy sezon Wink Tongue
avatar
u nas na PL od 2 tygodni siedzi na zmienionej nawierzchni z grząską na twardą xD
avatar
nie wspominając, że gra , tak jak pisze powyżej Bagromax, opiera sie w głównej mierze na wylosowaniu pogody...
avatar
Mamy podwyżkę za VIP i tokeny, natomiast po zmianie właściciela w grze nic się nie dzieje - oprócz rezygnacji kolejnych graczy, forum umiera SHNews miało być reaktywowane i nic...
avatar
Brawo na 15 biegow w ZK ,13 razy slonce . I nie mowcie czerwoni ze gra jest wtedy fajna i posrana losowosc .
avatar
https://www.speedwayhero.com/forum/showt...87#pid6587 - wyniki typowania eWinner 1 Ligi w sezonie 2021
avatar
https://www.speedwayhero.com/forum/showt...80#pid6580 - wyniki typowania PGE Ekstraligi w sezonie 2021
avatar
https://speedwayhero.com/forum/showthrea...77#pid6577 - wyniki typowania SON w sezonie 2021
avatar
https://speedwayhero.com/forum/showthrea...73#pid6573 - wyniki typowania IMŚJ w sezonie 2021
avatar
szukam na kolejny sezon aktywnego gracza do ligi angielskiej - KŻ Polish Wolves 1 liga gr.2 - oferty proszę składać na mój priv w SH (Acid)
avatar
https://speedwayhero.com/forum/showthrea...70#pid6570 - wyniki typowania GP w sezonie 2021
avatar
Od nowego sezonu potrzebny obecny grajek na meczu .Angielska Rampage Squad ,dzieki
avatar
Ależ tutaj cisza...
avatar
W elidze 3/4 mecze TWARDA z czego 2 zmienia domową nawierzchnię, w 1 ligach 5/8 TWARDA z czego 4 zmienia domową nawierzchnię. Idzie nowe?
avatar
ale masz plusa, bo nawet sie zasmialem. Zostan z Nami Nasz nadworny błaźnie.
avatar
HeManie Abyssie Magnusie kevlarze
avatar
tylko moje sranie mialo sens , bo gra po 2 sezonach byla wywrocona o 180 stopni w dodatku bylo poparte argumentami i wyliczeniami. a ty sie srasz dla samego srania od spsa. Jeszcze nigdy nie napisales nic madrego na grze. Nigdy. Nic.
avatar
swego czasu ty się srałeś że nie wygrywałeś
avatar
oprócz problemów z wygrywaniem :d
avatar
a co Wam tu nie pasuje?
avatar
przecież jest Smile
avatar
czy można zaryzykować że obecna wersja SH jest gorsza (lub do tego zmierza) niż SPS ? Przecież miało być lepiej Big Grin
avatar
Kabat pojedź na narty lub wakacje. No cóż a miało być tak super Smile
avatar
Chyba znowu zacznę się tu udzielać. Całkiem wesołe towarzystwo tu rozrabia Smile
avatar
Ale przecież dalej jeździmy w lewo HeMan... Więc o co chodzi?Tongue
avatar
z drugiej strony widać ze totalnie nie panujecie nad tym co się dzieje lub nie dzieje w grze
avatar
hahahhahahahhahah. Hipokryta
avatar
zgłoszeń błędów nie widzę, więc chyba jest OK
avatar
HALO! Panuje ktos nad tą grą? Napiszcie prosze, ze wszystko jest OK
avatar
zobacz 1911
avatar
Szukam aktywnego klubu w polskiej lidze- dopiero rozpoczynam gierkę ID gracza: 55730
avatar
wymiana tokenów na kase tez nie wyzerowane. Coraz bardziej macie wyjeb.... na grę.
avatar
Czerwoni ogarnijcie juz w koncu temat platnosci pay pal . Niedlugo vip sie skonczy. W miejsce gdzie poslac jak przedtem wskakuje moj adress. Sam sobie nie posle Big Grin
avatar
Wg kalendarza, dzisiaj powinny sie odbyc zawody IMKJ. Mamy jakis blad?
avatar
czemu nie ma zawodów imkj?
avatar
Ojciec z synem w SH, w sps kuzyni/bracia Rybnik/Katowice. Jak widać wraz z ewolucją gry ewoluowały ich powiązania rodzinne.
avatar
ja nie jestem adminem wiec nie wiem. Odwaga co niektórych się kończy w momencie kiedy za istnienie trzeba zapłacić.
avatar
HeMan a czemu nagle zniknęło konto w grze a raczej dwa EdmunD i dantes? Ciekawe pod jakim nickiem gra teraz ojciec z synem Big Grin
avatar
zawsze mozesz zgłosić że oszukuje. Ale jezeli nie jest to prawda bede żadał likwidacji twojego konta.
avatar
magnus tez nadal w grzeTongue
avatar
Admini w torbie to mają nie ich cyrk nie ich małpy.
avatar
oooooo edmund dantes nadal w grze Big Grin Big Grin Big Grin czy tylko na forum szanowni ADMINI ?
avatar
nikt cie Dantes czy jakos inaczej o zdanie nie pytał. Gówno wiesz a sie wypowiadasz.
avatar
Rasmussen niełapalny w Bydgoszczy
avatar
Monti też widziały gały co brały idąc do DR Big Grin
avatar
Kto grał w SS to wie o co chodzi... bez pozdrowień Asteczku :*
avatar
Asteck to przegrany muzyk. Gdy coś w grze jest po jego myśli to zaczyna się la zabawa. Nie dziwię się w ogóle, że powstają przez to konflikty Tongue
avatar
Jak wspomniano wyżej Asteck to zwykła dziewczynka… Smile
avatar
Również przestrzegam Big Grin
avatar
Tofik widziały gały co brały Big Grin
avatar
nie jesteś niczemu winny. Nie pierwszy raz ta osoba okazuje się zwykła .... dziewczynką
avatar
wybacz, że stałem się tą kością niezgody Smile
avatar
to się nie dziwie że gówno w życiu muzycznym osiągnełeś. Bez pozdrowień oczywiście
avatar
wymieniłbym tu jeszcze paru graczy ale szkoda mi klawiatury nie Asteck . Najgorzej jest głowę zawracać a potem nawet nie napisać że nie jestem zainteresowany czy wybraliśmy kogoś innego. Jak się tak załatwia sprawy postępuje
avatar
w swojej dotychczasowej karierze już trzy ekipy tak potraktował
avatar
trzy ekipy już tak potraktował
avatar
Uwaga Uwaga: Przestrzegam przed takim rajderem jak monti . Niech sie kisi z botami .Nie wystawia składu nie loguje sie i na dodatek obraża
avatar
czy to już umknęło ?
avatar
a czy pamiętasz, że w poprzednim sezonie był poślizg z terminarzem ?
avatar
Przecież jest napisane, że czwartek o 21 będą generowane
avatar
chodzi mi bardziej o inf czy będzie to z rana, południa czy wieczorem
avatar
proszę o odp na pytanie kiedy będą ustalone terminarze poszczególnych lig
avatar
GM KABAT znam kalendarz, ale TY spójrz w niego i zobacz w którym jesteśmy momencie Wink
avatar
avatar
Witam, kiedy będą terminarze ?
avatar
Cześć. Szukam klubu w polskiej lidze w 1 lidze, albo w 2 lidze z aktywnymi graczami. gwarantuje 100% udziału w meczach.
avatar
Siemanko wszystkim